Pereiti prie turinio
uogyte

Garnier

Rekomenduojami pranešimai

Ka gero, blogo, galite pasakyti apie sia kompanija ? Kokius gaminius naudojate? :icon_king:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai man atsimenu patiko stangrinamasis kremas tokioj morkvin?j pakuot?j. Per vasar? t.y. per tris m?nesius vis? ir su naudojau. Efekto kokio galiu pasakyt tikrai nebuvo, bet jis ?iauriai buvo dr?kinantis, skaniai labai labai kvep?jo ir tiko visam k?nui.

Tai vasara, po visokių maudynių, pr?duose, e?eruose, j?rose ir namie vonio su juo i?sitrindavau k?n?.

 

 

Dar ir dabar naudoju plaukų pienel? atsive?ta i? USA, be galo geras. Band?iau ?ia LT pirkt, ?... gerokai praskiestas, nes skystokas, o tas toks tir?tas tir?tas.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai patiko serveteles veidui valyti. Misriai odai


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? naudoju putas plaukams su va?ku ,esu labai patenkinta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sampuna, balzamas,kauke, putos, lakas plaukams...

Viskas kas plaukams ;) :ps:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirkau veido prausikli garnier pure, kai nusiprausiau tai net akys uztino :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man plaukam tai nei lietuvujoj garnier pirktas nei amerikoj netiko, žiauriai pradeda nieštėti galvą, pleiskanoja oda ir t.t.

Bet veido priemonės visai nieko, kaip kad servetėlės, kūno kremai ir t.t.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kolkas as nieko nepirkau is sios kompanijos-ben norejau pabandyti masazuokli nuo celiulito :unsure:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kauke plaukams :flowers: pabandziau-is karto isimylejau :) kvapas nerealus, plaukai poto tiesiog svyti ir buna svelnus svelnus :D taciau sampunas GARNIER man netinka :)


Vienintelis būdas atsikratyti pagundos - jai pasiduoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.