Pereiti prie turinio
Snapė

Apsauga nuo saulės

Rekomenduojami pranešimai

Kaip saugoties nuo saul?s? Ar tepaties kremais? Stengeties neb?ti ant tiesioginių saul?s spindulių? O gal b?t skie?iu?

Ir k? gi darot jeigu jau neapsisaugojot, ir nudeg?t?

Man vien? kart? pad?jo tik grietin? riebi, tiek veidas tint prad?jo kad vos ma?iau, tai tik grietin? atleido tinim? :D

Bet vis d?l to smagu pasikaitint ant saulut?s :( , ar ne?

Redagavo nera

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieks nepasisakot, tai pirma pasisakysiu a? :rolleyes:

Pirmais kartais besim?gaujant saul?s voniom naudoju kremus su dideliu SPF pvz 20. Juo besitepliodama, por? dienų i?vis ne?degu, bet leid?iu odai priprasti prie saul?s. Paskui tik dr?kinantis kremas po deginimosi. Arba naudoju krem? skatinant? ?deg? su SPF 4.

Ir VISADA po maudynių pus?altis du?as, kad pigmentas geriau ?sigertų ir oda nebenusiluptų.

 

O jeigu persideginu(b?n? ir taip), padeda ?alios arbatos ledukų kompresas. I?siverdu stipri? ?ali? arbat?, j? atvesinus i?pilstau ? indelius skirtus ?aldymui ir u??aldau, paskui su jau v?sinu od?. Arba jau kaip ra?iau, gelbsti ir grietin? :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nudegus yra vienas geras vaistas - Panthenol.

O kas del apsauginio kremo naudoju apie 8-10 SPF visa deginimosi laik?, tepu prie? einant i pajur?.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano drauge kazkada man dave idegio kremo recepta, galiu pasidalinti su jumis. Reikia cinko tepelo ir aliejaus, vienodomis dalimis sumaisyti ir pries deginantis issitepti, gaunasi labai grazus idegis ir niekada nenusvylama.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano drauge kazkada man dave idegio kremo recepta, galiu pasidalinti su jumis. Reikia cinko tepelo ir aliejaus, vienodomis dalimis sumaisyti ir pries deginantis issitepti, gaunasi labai grazus idegis ir niekada nenusvylama.

O koks tas aliejus turi b?ti? :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.