Pereiti prie turinio
uogyte

Lieknėjančių klubas

Ar laikydamasi dietos bent kartą neiškentusi prisišveitei iki soties?  

41 narys prabalsavo

  1. 1. Ar laikydamasi dietos bent kartą neiškentusi prisišveitei iki soties?

    • Taip
      30
    • Ne
      11


Rekomenduojami pranešimai

Pas mane tai organizmas.... pavasary be jokiu dietu sukustu 4-5 kilais, valgau ta pati, judu tiek pat. O link ziemos daryk ka nori, dietinkis , sportuok vistiek priaugu. :doh Vat vakar draugas pagyre kad ziauriai sukudus, mat jo nemaciau menesi. faina kai kiti pastebi :geda nu ir prisigyriau :geda


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Duok man 5 kg...Noriu...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Duok man 5 kg...Noriu...

Mielai :blink:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asitaisyk patogiai...Atsipalaiduok...Ir asivaizduok, kad man perduodi 5 kg........


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ee GEISTE a? galiu duot ir 10 kilo...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priimu..........


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galiu ir as jai daugiausiai kokius 5 duoti, bet va klausimas kaip tai padaryti :susigedes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pas mane tai organizmas.... pavasary be jokiu dietu sukustu 4-5 kilais, valgau ta pati, judu tiek pat.

Na ir pavyd?iu tau :hm: O man toks jausmas,kad svoris pradejo augti ir nuo vandens :hm: Ir maista riboju,ir sportuoju(antras menuo),nu bet svoris :swoon2[1]:


Nedera elgtis ir kalb?ti it miegantiems...(H?rakleitas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Merginos, o papildomai nieko negeriat? Na pvz. liekninancias arbatas, dar ka nors? Siaip idomu... :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkada anksciau geriau obuoliu sidro kapsules, bet jokio efekto nebuvo :hm::hm: tik pinigus ismeciau bereikalo :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Zinokit, tikrai labai faina.  :pack2_yes[1]: Jau ne karta skaiciau, kad kavos tirsciai labai padeda nuo celiulito. Pabandziau ir patiko.  :blush[1]:

Kai netingiu as irgi trinu leskas kavos tirsciais, labai svelni oda tampa. Nereikia jokiu specialiu pylingu vartoti :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikos! Nera, aciu uz info - situ nepirksiu. :grin: Siaip galvoju, gal ka nors papildomai pagerti...

Drauge gundo nusipirkti koki losjona nuo celiulito. Tipo yra veiksmingu. Ka apie tai manot? Gal koki parekomenduotumet? :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.