Pereiti prie turinio
Snapė

Vestuvės

Rekomenduojami pranešimai

o as dabar nepamenu kada keliausi,zinau kad labai anksti,nes suluosena ir makiaza vaziavau daryt i Kauna :super::super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eina sau, man tai nervas ima kad nenuvažiavom anksčiau pas kunigą dėl valandos susitarti, ir jau kažkas nugvelbė mūsų valandą :super: t.y. 14:00. Tai teks 13:00 tuoktis. Geras ir šis labai laikas, ik kad būčiau dar valandą daugiau pamiegojus :super::super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Eina sau, man tai nervas ima kad nenuvažiavom anksčiau pas kunigą dėl valandos susitarti, ir jau kažkas nugvelbė mūsų valandą :hm: t.y. 14:00. Tai teks 13:00 tuoktis. Geras ir šis labai laikas, ik kad būčiau dar valandą daugiau pamiegojus :D :super:

Indrute,tai tu diena pries gerai issimegok ir "norma" bus :super::super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indrute,tai tu diena pries gerai issimegok ir "norma" bus :D :super:

 

Be spakajonsų bus šakės, nu aš tokia pikta būnu taip anksti atsikėlus kad siaubas :P Bet gal prieš vestuvės jaudulys viską nugalės, nebus kada ir ant ko pykti, tik džiaugtis švente :super: tikiuosi :D

 

Ai ir dar, mes suplanavom, kad paskutinę naktį prieš vestuves miegosim atskirai. Jis pas savo tėvus, o aš su visu savo bobinčium :hm: mūsų butuke. Tik paskui kaip visa pasidabinsiu, ir nuvažiuosim visos į jo namus, nes iš ten išeisim visi :super:

Kaip jum ši įdėja?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamatysi,neturesi kada galvot apie miega :super: bus ne iki to.

Bet va i nakti,bent as laaabai notejau :super::super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ai ir dar, mes suplanavom, kad paskutinę naktį prieš vestuves miegosim atskirai. Jis pas savo tėvus, o aš su visu savo bobinčium :this: mūsų butuke. Tik paskui kaip visa pasidabinsiu, ir nuvažiuosim visos į jo namus, nes iš ten išeisim visi :unsure:

Kaip jum ši įdėja?

 

Ideja nebloga :hm: nors paskutine naktele pries vestuves pabusite tikri katalikai :P :lol: :lol: sako, kad jaunikis neturi matyti kaip ruosiasi jaunoji :P


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ai ir dar, mes suplanavom, kad paskutinę naktį prieš vestuves miegosim atskirai. Jis pas savo tėvus, o aš su visu savo bobinčium :lol: mūsų butuke. Tik paskui kaip visa pasidabinsiu, ir nuvažiuosim visos į jo namus, nes iš ten išeisim visi :hm:

Kaip jum ši įdėja?

Pas mus taip pat buvo :P maniskis buvo i Alytu isvaziaves pas savo tevelius :unsure: tad miegojome atskirai :this:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai puiki ideja, Indrute :huh: :doh: :D Jam dar didesnis ispudis bus, kai taves bus nemates visa nakti ir tuomet pamatys tave tokia grazia :super::super::super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Be spakajonsų bus šakės, nu aš tokia pikta būnu taip anksti atsikėlus kad siaubas :doh: Bet gal prieš vestuvės jaudulys viską nugalės, nebus kada ir ant ko pykti, tik džiaugtis švente :D tikiuosi :D

 

Ai ir dar, mes suplanavom, kad paskutinę naktį prieš vestuves miegosim atskirai. Jis pas savo tėvus, o aš su visu savo bobinčium :wub1: mūsų butuke. Tik paskui kaip visa pasidabinsiu, ir nuvažiuosim visos į jo namus, nes iš ten išeisim visi :ps:

Kaip jum ši įdėja?

man tai si ideja labai patinka :D nes dauguma kai tuokiasi tai visada ir visur kartu eina, man labai grazu kai jaunikis atvaziuoja pasiimti nuotakos :D


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai Indrute ar pavyko visus planus igyvendinti link vestuviu?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai Indrute ar pavyko visus planus igyvendinti link vestuviu?

 

Įgivendinom apsoliučiai viską ką buvom ir svajoje :m:

Tik va, buvom pamirše kad jis turėjo miegot pas tėvus, o ne namie pas mus :D tai vis dėl to miegojom kartu paskutinę naktį prieš vestuves :D

Jis ryte išvažiavo, sulaukes kirpėjos, kad jo makaule aptvarkytų, ir išmovė, gėlių paimti, savo tel iš taisyklo :wacko: ir lauke manęs.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, gal pasidalinsi, kokioje sodyboje sventete vestuves ir koks ispudis susidare? O kaip baznycioje sekesi, ar kunigelis pajuokavo, o gal viska labai rimtai pravede? :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.