Pereiti prie turinio
zmonike

Kraujo grupė

Rekomenduojami pranešimai

Norėčiau sužinoti,kokia kraujo grupė mano vaikų.Suaugusiems kraują ima iš venos.Gal kas žinote,kaip yra su vaikais? Irgi ima iš venos?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip pat nezinau kokia kraujo grupe pas mano dukra...

Taip pat idomu :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pas mane sveikatos knygelei buvo įrašas padarytas kaip man buvo tik porą mėnesiu paie mano kraujo grupę.

O dabar taip nedaro?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kai vaikas susiduria su rimtesne liga tenka nustatyti kr.gr. , pvz. mano dukrai atliko prie? operacij? .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

O mazam vaikui irgi is venos krauja ima? Ar maziems vaikams yra kitoks budas?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

kai laikiausi , tai reikejo nusistatyti kraujo grupe man ir vyrui, mums kraujo grupes nustate tikrai ne is venos , o paprasciausiai is pirsto, Arminukui taip pat nustate kai gime , taigi musu su maziu +2 o vyro -4 :rolleyes: tai va :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

as tai vaikuciu kraujo grupes suzinojau kaip pagimdziau ir kai isleidziai namo su leliuku duoda toki israsa ir jame buna viskas surasyta taip pat ir kraujo grupe.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

As taip pat suzinojau pagimdzius :hm: Beje, gal cia yra merginu, kurios turi II resus minus kraujo grupe? Ar buvo kokiu komplikaciju gimdant antra karta?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

As tai zinau savo dukrytes kraujo grupe :flowers: Po gimdymo kai gulejau ligonineje, tai eme kraujuka ir paklausiau :flower:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
kai laikiausi , tai reikejo nusistatyti kraujo grupe man ir vyrui, mums kraujo grupes nustate tikrai ne is venos , o paprasciausiai is pirsto, Arminukui taip pat nustate kai gime , taigi musu su maziu +2 o vyro -4 :mirksiukas[1]: tai va :flower:

O musu su vyru 3-, o dukrytes 2 (bet nebeatsimenu zenkliuko kuris + ar -) :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kaip idomu, o tai kaip gali buti vaiko visiskai kitoks kraujas, jei abudu esate tokio pacio kraujo :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

as nezinau savo zujkutes kraujuko grupes :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.