Pereiti prie turinio
uogyte

Kopūstų sriubos dieta

Rekomenduojami pranešimai

Ei šiandien ne ne, aš produktų dar net neturiu :(

O blemba savaitgalį lyg ir prie ežerų gal važiusoim, negerai butų :victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as siandien gal bus ir isvaziuosiu, bus matyt... tai sakiau dapirksiu ko truksta :( Bus matyt :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va tai pradėsi viena be manęs :(


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pala, pala dar nezinau :(

Tik va bijau kad paskui kita sav., galimybes nebus :victory: Vat ir svarstau dar kas ir kaip :doh:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aaaa nu tai tada tu laikykis, papasakosi kiekvieną dieną savo įspūdžius o paskui jau aš jegiu dar norėsiu po tavo pasakojimų :(


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....papasakosit kaip sekėsi,,,,o aš tai labai alkana būdavau ir po 3 kart tryda ir besaikis siusiojimas.... :) .....išsiskerečioji sporto salėje, paskum išeini, regis sienos kampą nugriauščiau, :) :)

Pabandymai, nėra blogai, (juk reikia susiratsi, tam tikrą mitybos ritmą, sau,).....jei jei tai neprivda prie disbalanso.... :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
....papasakosit kaip sekėsi,,,,o aš tai labai alkana būdavau ir po 3 kart tryda ir besaikis siusiojimas.... :) .....išsiskerečioji sporto salėje, paskum išeini, regis sienos kampą nugriauščiau, :) :)

Pabandymai, nėra blogai, (juk reikia susiratsi, tam tikrą mitybos ritmą, sau,).....jei jei tai neprivda prie disbalanso.... :victory:

tai ir tu bandei etaruj? :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tai ir tu bandei etaruj? :(

,,,,,kai jauna buvau,visokio bieso bandžiau ... :flowers: ....tuomet labai svoris augo, ....Aš ir dabar , kartais dieną kopūsto marmalybės išsiverdu, man taaaaip skanu, tik valgau ūkiškai, šaukštas grietinės, prieskoninės žolės,dar šiaip daržovių dedu....tik apmastymų kambarėlį tuomet tenka dažnai palankyti....na gal čia man taip... :flowers:

Tarp kitko....balerinos pasakojo, jog svoriui numesti valgydavo virtą ( kai kurios su sviestu, nes riebalai vistiek fumcionaliai reikalingi) kalafiorą ar brokolį, jis yra žymiai maistingesnis ir daugiau vitaminų, nei kopūste. :flowers: Nesidaro silpna...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, sriubyte jau isvirta ir net suvalgyta :lol:

Nezinau ar ilgam uzteks, nes valgyt noriuuuuu :lol: Tiesa, vis del to buvau idejus siek tiek gretines :lol:

Sakau butu gerai nors ir 3d., pavalgyt pagal ta dieta...

 

Kazin kokius vaisius galima valgyt pirma diena :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
,,,,,kai jauna buvau,visokio bieso bandžiau ... :) ....tuomet labai svoris augo, ....Aš ir dabar , kartais dieną kopūsto marmalybės išsiverdu, man taaaaip skanu, tik valgau ūkiškai, šaukštas grietinės, prieskoninės žolės,dar šiaip daržovių dedu....tik apmastymų kambarėlį tuomet tenka dažnai palankyti....na gal čia man taip... :lol:

Tarp kitko....balerinos pasakojo, jog svoriui numesti valgydavo virtą ( kai kurios su sviestu, nes riebalai vistiek fumcionaliai reikalingi) kalafiorą ar brokolį, jis yra žymiai maistingesnis ir daugiau vitaminų, nei kopūste. :lol: Nesidaro silpna...

vat ir as dienu dienas valgau brokolius- savaite pavalgau- poto savaite nevalgau..... bet prie ju issiverdu arba vistienos krutineles gabaliuka arba zuvies :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule, ir kaip sriuba? Ar valgoma? Ar dėjai saliero? Kiek lėkščių sriubos suvalgei per dieną? Ką dar valgei?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siek tiek dejau ir saliero :D Sriuba zinok visai nieko :D

Bet.... nuspriandziau kad siandien dar nesilaikysiu dietos, nes net neverta...negaliu siom dienom badauti :flowers: Pabandziau pusdieni, tai net galva uzejo skaudeti nuo alkoi :sird:

Kita savaite manau bandysiu :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.