Pereiti prie turinio
uogyte

Kiek laiko praleidžiate forume?

Kiek laiko praleidžiate forume?  

40 narių prabalsavo

  1. 1. Kiek laiko praleidžiate forume?

    • 1-2 valandas
      15
    • 3-4 valandas
      8
    • 4-6 valandas
      10
    • daugiau..
      7


Rekomenduojami pranešimai

man kol kas tai tik pirmi zingsniai cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na i diena kazkur ir iseina 4-6val


61425.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai tik turiu laisva minutele :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ivairiai nuo 5 min iki 4 val..


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai tik prisiregistravau tai negaliu is cia iseiti, o vos tik isijungus kompa is kart lendu cia :flowers:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagu kad prisijungei ir labai greitai "isijungei" :gele:

Tiks jausmas kad esu su mumis jau seniausiai :flowers: :)

Labai malonu :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oij kaip smagu girdeti :hysterical:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskutinias kelias dienas visai nebeturiu kantrybes , po foruma landzioti, pasikeiteimai man ne i nauda, nes kekviena pasisakyma turiu atverstu atskirai tai jau su mano iniko rysiu nebeiseina, tai numoju ranka ir nebeskaitau ir nerasau beveik :rolleyes:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau 'nutrukus' pusmecius nes totaliai keitesi gyvenimas, tai dabar sugrizau, o manes niekas ir neprisimena :dance: ... bet nieko, man smagu paciai sau pasirasineti :hm: , o ir info randu naudingos... kai bunu namuose- tai vis periodiskai ilendu - tai vienur, tai kitur.


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
paskutinias kelias dienas visai nebeturiu kantrybes , po foruma landzioti, pasikeiteimai man ne i nauda, nes kekviena pasisakyma turiu atverstu atskirai tai jau su mano iniko rysiu nebeiseina, tai numoju ranka ir nebeskaitau ir nerasau beveik :super:

Ta praeme? Kokia pasikeitimai ? :hm:

Tu kartais "linijinio" neijungei?

Kai tiik atidarai tema, desiniam kampe yra migtukas "Nustatymai" paziurek kad ten butu "Standartinis" ;)

 

buvau 'nutrukus' pusmecius nes totaliai keitesi gyvenimas, tai dabar sugrizau, o manes niekas ir neprisimena :dance: ... bet nieko, man smagu paciai sau pasirasineti :flowers: , o ir info randu naudingos... kai bunu namuose- tai vis periodiskai ilendu - tai vienur, tai kitur.

neklaužada, tu ka? Kodel pamanei kad taves nebeprisimenam ;)

Liudna jei taip galvoji :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš praktiškai kiekvieną dieną įlendu, tik ne visada parašau, kartais nuotaikos, kartais laiko nėra


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
neklaužada, tu ka? Kodel pamanei kad taves nebeprisimenam :(

Liudna jei taip galvoji :(

kicule, no worries, puikiai suprantu, kad viska reikia uzsidirbti :), bet tik kai gryzau- buvau pagalvojus, kad geriau reikejo naujai prisiregisteruoti, tada toks siltas priemimas :rolleyes: , o dabar islindau kaip pilypas is kanapiu :rolleyes: . Viskas gerai. Man cia smagu vel but.


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.