Pereiti prie turinio
kicule

Emigracija

Rekomenduojami pranešimai

Egzistuoja tokia priezastis kodel zmones negrizta: nes valstybe reikalauja moketi ivairiu mokesciu, kurie Lietuvoje didesni negu uzsienyje, skirtumus. Pavyzdziui pajamų. Todel lieka maziau uzdirbtų pinigų.

Redagavo Nicole

audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isvaziuodami zmones tikisi tikrai geresnio gyvenimo :super:

Nes ten gyventi yra lengviau :super:

Redagavo Nicole

DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Isvaziuodami zmones tikisi tikrai geresnio gyvenimo :super:

Nes ten gyventi yra lengviau :super:

na kad geresnio gyvenimo zmones tikisi tai tikra tiesa,dauguma mano draugu isvaziave Airija ir apie grizima nesneka ,nemanau jei butu blogai kad tenais pasiliktu, zinoma kad paiilgsta cia lietuvoj likusiu tevu ir draugu ,bet apie grizima i Lietuva ir gyvenima joje net negalvoje.

Redagavo Nicole

ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar kaip tik kalbejau su broliu, sako, pasiilgo Airijos..Man taip keista pasidare, nes kai buvo cia, labai norejo grizti pas savo draugus ir pan..Paklausiau kodel, tai atsake, kad Airijoje lengviau gyventi ir tu stresu nera tiek daug..Lietuvoje beveik kiekviena diena turi sukti galva, kaip isgyventi sekancia diena ar ateinancia savaite..Manau, kad priklauso ir nuo sistemos salyje..Airijoje, pvz., labai gerai isvystyta atlyginimu ir socialines paramos sistema, todel, manau, daug kas cia ir vaziuoja pasigerinti savo gyvenimus..Tarkim, man dabar tuoj reiks iseiti is darbo..Uzteks man pabuti 6 savaites be darbo ir po to kiekviena savaite gausiu 160 euru bedarbio pasalpa..Taigi, man labiau apsimoka sedeti be darbo, nei dirbti puse etato..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikiu kad ten lengviau :D

Mano teveliai LT nebuvo beik 3 metus. O pabuve savaite pradejo kalbeti jau apie grizima atgal i Ispanija ir pasake, kad daugiau nelabai nori atvaziuot i svecius, geriau kad i svecius pas jos vaziuotumem mes.

kai susidure su poperiais, (reikalu buvo) tai isvis soke buvo, nes tokiu nesamoniu uzsenije nera, vienintelis dalykas kai tvarkai poperius tau reikia pvz., is darbo atsiprasyti (cia yra vienintelis dalykas) visa kita tvarkoma be juokiu problemu... pas mus gi daejo iki piktumu :flower:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tikiu kad ten lengviau :D

Mano teveliai LT nebuvo beik 3 metus. O pabuve savaite pradejo kalbeti jau apie grizima atgal i Ispanija ir pasake, kad daugiau nelabai nori atvaziuot i svecius, geriau kad i svecius pas jos vaziuotumem mes.

kai susidure su poperiais, (reikalu buvo) tai isvis soke buvo, nes tokiu nesamoniu uzsienije nera, vienintelis dalykas kai tvarkai poperius tau reikia pvz., is darbo atsiprasyti (cia yra vienintelis dalykas) visa kita tvarkoma be juokiu problemu... pas mus gi daejo iki piktumu :flower:

 

Puikiai suprantu, kaip jie jauciasi..as irgi jau nelabai noriu grizti i Lietuva, todel paprasiau, kad tevai kita vasara atvaziuotu, nes mane nervina sitas lietuviu biurokratizmas, kur beeitum, vis susiduri su kazkokiomis nesamonemis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus zmones kantrybes neturi paaiskinti, o klientai isklausyti.

O ten viskas daroma del zmoniu,kad zmogui kuo maziau problemu butu :flower:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus lietuvoje zmones aplamai pikti vienas ant kito ,laiko kazkoki pykti tik nelabai yra suprantama del ko ir dar kas mane nervuoja tai, kad nueini i parduotuve tai ten gali buti aprektas del menkaiusio dalyko kazkaip pardavejai neturi nei kiek pagarbos pirkejui. :D


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt, nebeliko tokios žiniasklaidos priemonės, kuri neturėtų laidos, rubrikos, skyrelio, skilties ar dar kažko emigrantiško. Visi laikraščiai, TV, radijo stotys, internetiniai portalai kaip skaniausius kąsnelius čiumpa žinias apie emigrantus. Girdėjau, kad pavyzdžiui Airijon emigravusi žurnalistė laikas nuo laiko parašinėdama vienam Lietuvos laikraščiui gauna už tai tūkstančius litų. Vien todėl, kad ji rašo iš Dublino, kur daugybė mūsų beveik šventųjų emigrantų. O čia dirbo, vargo, viena augino vaikus ir nebuvo pernelyg kažkam reikalinga. Tačiau tereikėjo

tesinys stai cia

 

zinot... skaiciau ir buvau apakus su kokiu pykciu ten issakytos mintis :super:

Ir vietoj to kad bandyt kazka keisti (kad zmonem nekiltu noro isvaziuot svetur) jos dar kaltina kokie jie negeri ir pan :rolleyes:

Manau kiekvienas iesko kas jam yra geriau.

Zuvis iesko kur giliau-zmogus kur geriau!


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siaip jau yra dalis tiesos tame straipsnyje..kvaila, kad uzsienyje gyvenantys lietuviai reikalauja lesu is Lietuvos vyriausybes, kad galetu skirti vaiku mokykloms ir visokiems kitokiems dalykams..galu gale jie isvaziavo noredami geresnio gyvenimo, jei jiems netiko lietuviskos mokyklos ir visa kita, kokia teise jie turi reikalauti, kad svetimoje salyje jiems butu pastatytos lietuviskos mokyklos..Jei jau isvaziavai, tai prisitaikyk, prie tos salies kulturos ir integruokis i tos salies visuomene, o ne ieskok budu, kaip is tos salies ir kartu lietuvoje likusiu zmogeliu iskausti pinigu, kad butu dar lengviau gyventi :victory: kazkokia nesamone..o jau net nereikia kalbeti, kaip dauguma cia atvykusiu asais patampa, vos tik gave pirmus pinigelius..tuoj vaidina lakstydami su savo supuvusiais BMW ir garsiai besikeidami viesose vietose rodydami savo naujus zvilgancius telefonus ir savo neisprusima..Nenuostabu, kad dauguma, kurie buvo niekas Lietuvoje, staiga cia patampa visuomenes grietinele :hm: Na as bent jau nesuprantu tokiu dalyku :pana3: as cia atvaziavau ieskodama geresnio gyvenimo, bet stengiuosi integruotis i visuomene dirbdama ir gyvendama pagal sios salies istatymus ir paprocius, o ne stengdamasi iskausti pinigu is salies vyriausybes, kad galeciau parodyti is kur as esu ir ka as moku :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kievienam savo,o tau neatrodo kad ir apie tave gali kiti taip galvot (kad ir tas pats zurnalystas kuris parase si straipsni?) kaip ir apie bet kuri kita lietuvi? kad esi pasikelus, is saves isivaizduoji kazin ka?

Kievienam gi nepasakosi kad atvaziavai ieskotis geresnio gyvenimo :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nepatingėjau ir aš perskaičiau šį straipsnį.

Ir sorry merginos, bet ir aš šiam žurnalistui pritariu. Nors ir pati buvau emigrantė, nors ir mano mama bei sesuo emigrantės, vistiek pritariu...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.