Pereiti prie turinio
kicule

Mirena

Rekomenduojami pranešimai

Kas yra Mirena?

Tai ma?a T pavidalo spiral?, pagaminta i? polietileno. Joje yra 52 miligramai hormono levonorgestrelio, dedamo ? daugel? kontracepcinių table?ių. Hormonas yra med?iagoje, vadinamoje polidimetilsiloksanu. Pastarasis padengtas membrana, taip pat pagaminta i? polidimetilsiloksano. T pavidalo spiral?je taip pat yra bario sulfato, tod?l j? galima matyti rentgenu. ?i sistema u?tikrina laipsni?k? hormono i?siskyrim? ? gimd?.

Prie spiral?s pagrindo pritvirtinti du ploni si?lai, pagaminti i? gele?ies oksido ir polietileno. Jie ?galina lengvai i?traukti sistem?, taip pat pa?iai pacientei ar gydytojui patikrinti, ar ji yra vietoje.

 

Ka manote?

Gal zinote kokia spirales kaina? :bredis:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaina apie 600.

Kalb?jau ka?kada su pa??stama gydytoja apie j?,tai ji man sak?,kad nieko gero i? tos spiral?s,tik reklamos labai daug.Labai didelis procentas moterų tiesiog jos netoleruoja,ta prasme kad ?sid?jus pasipila visokios ligos.Tai mano nor? ?sid?ti ?it? spiralę ir nuslopino.Nes ?iaip kai paskai?iuoji,kad ji 5 metams,tai jos kaina n?ra labai didel?.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ji nepatinka todel , kad yra hormonu, o man hormonai :geda: Ir jei kartais tau ji netiku tai 600 kaip i bala,yra pigesniu ir tikrai neprastesniu :bredis:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O a? ?adu i?bandyt Miren?. Taip, jos kaina apie 500-600 Lt, bet padalijus juos ? 60 m?nesių, gaunas labai nedidel? suma :mirksiukas[1]:

Vienkartin?s priemon?s, tokios kaip ?vakut?s, pastos - feee... :geda: KT man netiko, nes netoleruoju hormonų. Jau?iuosi, lyg pastoviai b??iau n???ia, dingęs libido ir dar daug visokių minusų. Tas pats ir su kontraceptiniu pleistru. Paprastos spiral?s nenoriu d?l jos keliamų nepatogumų - gausių ir ilgų mmmmmmm... ?iedas - nepatogus naudot. Apie prezervatyvus net nekalbu :bredis:

I?d?s?ius ?ituos pasamprotavimus gydytojai, ji man ir pasi?l? Miren?. Paprastų KT ir pleistro poveikis - hormoninis. Hormonai patenka ? kraujo apytak? ir per j? pasiekia gimd?. Gi spiral?s poveikis - tiesioginis. Hormonai veikia tiesiai ? gimd?, nesukeldami pa?alinių poveikių.

Na, a? bandysiu. Jei nepasiseks - prane?iu :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano bendradarbe zada isidet, bet jai pasake kad kainuos 700 lt :(

Del to labai idomu pasidare suzinot jos kaina ir kitur :angry:

O siaip girdejau tik gerus atsilepimus.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaina apie 600.

c8e62a4065df336a10b625c90ce1871c.gif

...mmmm...man įdėta Nova T...paprasta spiralė, 60-70lt, 5 metam... :mirksiukas: ..problemų nėra...gal ne visoms tinka, bet pasitarus su gydytoja, ji man pasiūlė, sakė jei organizmas piima svetimkūni, tuomet bus be problemų.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.