Pereiti prie turinio
Nicole

Vairuotojo pažymėjimas

Rekomenduojami pranešimai

papasakok-idomu kaip sekesi.... :mirksiukas: as ir laikiau visai neseniai, tai tik is ketvirto karto islaikiau :mirksiukas::mirksiukas::mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet tu, Oksana, Anglijoje laikei, ar ne :mirksiukas:

jei laikyciau anglijoje, tai nebijociau vazinet, o laikiau lietuvoje.... todel vairo skirtumas baimes priduoda :mirksiukas::mirksiukas::mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man irgi truputi delnai prakaitavo, kai masiniuka vairavau po tiek laiko nevairavimo, bet kuo daugiau praktikos turesi, tuo lengviau bus :mirksiukas: As vis dar turiu fobija, kai reikia sustoti prie sviesaforo kur nors ant kalnelio :flower: Nu man vis atrodo, kad nuriedesiu ir ikalsiu kokiai masinai i prieki :pana3::mirksiukas::mirksiukas: Tai vis kai parevinu greicio pedala, tai net geda buna :mirksiukas::mirksiukas::mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na man irgi truputi delnai prakaitavo, kai masiniuka vairavau po tiek laiko nevairavimo, bet kuo daugiau praktikos turesi, tuo lengviau bus :geda: As vis dar turiu fobija, kai reikia sustoti prie sviesaforo kur nors ant kalnelio :doh: Nu man vis atrodo, kad nuriedesiu ir ikalsiu kokiai masinai i prieki :doh::hm: :D Tai vis kai parevinu greicio pedala, tai net geda buna :D :hm: :lol:

suprantamas dalykas, man tai visada anksciau budavo baisu, kad jeigu sustosiu prie sviesoforo ir reiks pajudeti, kad uzgesiu arba nesugebesiu pajudint masinykes :geda: :D :P :lol: :lol: :lol: taip pat ir del to kalniuko... :o :geda::geda:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
suprantamas dalykas, man tai visada anksciau budavo baisu, kad jeigu sustosiu prie sviesoforo ir reiks pajudeti, kad uzgesiu arba nesugebesiu pajudint masinykes :victory::super::mirksiukas::doh::doh::doh: taip pat ir del to kalniuko... :super::geda::geda:

pas mane tokios pat baimes :lol:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pas mane tokios pat baimes :super:

manau tokias baimes turi dauguma moteriskos lyties atstoviu..... :victory::super::mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

а мне страшно,когда еду в тёмное время ,а сзади большая фура ....думаю....раздавит как червяка :x1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
27 kovo pagaliau islaikau vairavimo :victory:

sveikinu Angelika, nes kai dabar taip sunku isislaikyti praktika, tai patys nuosirdziausi sveikinimai :super::super:

 

Skaitau jusu vairavimo baimes, ir niekaip negaliu prisiminti ko as bijojau, kad gal tokiu baimiu ir neturejau :mirksiukas: tik vat Anglijoje kai teko atsisesti i masina, tai is pradziu nejauciau jos padeties kelyje toks idomus jausmas buvo, bet manau, kad keletas pavazinejimu ir buciau pripratus, nes ten vairuotojai drausmingi ir tolerantiski, ko nepasakysi apie Lietuva.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pazymejima gavau pries metus -tai issipildziusi mano sena svajone


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.