Pereiti prie turinio
uogyte

Kaip i?rinkote savo vaikui vard??

Rekomenduojami pranešimai

Mano zuikiui varda, tai isrinko tetis :clap:

Kaip jus isrinkote vardus? :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Varda dukrytei sugalvojome kai dar tik draugavom, kazkaip kalbedami apie vardus abiem labai jau patiko vardas Livija, taip ir liko, o kai pirma karta pamaciau savo dukryte, tai ir pavadinau ja situ vardu :hm:

Atvaziave lankyt uosvei, paklause koks dukrytes vardas, atsakiau kad Livija, tai buvo ne labai patenkinti ir is karto paklause kas sugalvojo si varda, as iskarto atsakiau kad vyras :laugh: Jie dar ilgai siule kita varda, sake, duokit dviguba, bet as nesutikau, musu vaikas mes ir varda duodam :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai laukiausi su vyru buvom parinke du vardus Arejus ir Matas. Gimdziau per velykas, o Matas reiskia isvertus -"Dievo dovana" tai ir buvo musu pasirinkimas. :grin:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dukrai varda parinkau as :) .Tuo metu labai megau klausytis dainininkes Sandros . Ir vardas man patiko. Sunui rinko - vyras. Seneliai visada pasveikina Mindaugo karunavimo diena :hm: . Juokaudami -Mindaugas karalius. :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo vaikui varda renkant atsizvelgiama kada jis gimes, pvz jei gimtu per jonines, tai butinai sunu vadinciau jonu...o siaip tai patinka grazus trumpi vardai...nesamone, kai pavadina vaikus tokiais vardais ir po 5 min. pamirsta...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei mano vaikas gimtu per jonines, tai nezinau kas turetu nutikti , kad pavadinciau ji Jonu :blink:

Niekada nedeciau tokio vardo :doh

Cia mano nuomone :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunums vardus i?rinkau a?, dukrai- vyras. Visi vardai ka?kaip savaime "atejo". Sunus dar negimusius vardais vadinau, o dukros "echoskopas nerode", tai varda pirmomis dienomis rinkome.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jei mano vaikas gimtu per jonines, tai nezinau kas turetu nutikti , kad pavadinciau ji  Jonu :blink:

Niekada nedeciau tokio vardo :doh

Cia mano nuomone :mirksiukas:

nu jo, juk pas tave ARMINAS.


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir as niekada jonu nevadinciau, nei antanu ir dar kaip nors.

 

Manau kiekvienas zmogus renka savo vaikui varda, kad jis butu ypatingas, o, kad kiti pamirsta tai cia ju problemos. :grin:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir as papasakosiu apie vardo kilme.

Beveik visa nestuma nezinojom kas gims, mano gydytoja sake, kad nemato, o ir patys labai didelio noro nejautem: kas bus, ta mylesim. Nors nuojauta, kad gims mergaite turejau, nes labai patiko mergaitiski rubeliai :wub , bet kadangi vyro giminej is tevo puses jau ketvirta karta vien bernai, tai vilties nepuoselejau. Bet 1 men pries gimdyma gulint ligoninej eme kita gydytoja ir isdave, nors as sakiau, kad nieko nesakytu, bet ta matyt neiskente :grin: Niekam nesakiau kas gims, bet visi labai terorizavo :59[1]: Pora dienu pries gimdyma pasakiau vyrui ir pradejom galvoti vardus. Man visa nestuma labai patiko Ema, Emilija ir Emile, bet mano vyras uzprotestavo :mirksiukas: Tada vaiksciodami ligonines koridoriais pradejom toki zaidima: kas daugiau pasakys vardu is A raides. Tada uzstrigo Aura, bet man jis per grubus pasirode, todel pridejau galune ir gavosi Aureja. Pasiziurejom day.lt ir pasirodo toks vardas is tiesu yra ir dar reiksme nebloga turi - "auksine" :king: Niekam nenorejom sakyti vardo, kol neuzregistravom, nes zinojom, kad bus tokiu kuriems nepatiks. Seneliams nelabai prie dusios buvo, bet per savaite ismoko istarti :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai grazus vardas Ilja ir nekreipk demesio i uosvius, jiems turbut viskas nepatinka :mirksiukas:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Labai grazus vardas Ilja ir nekreipk demesio i uosvius, jiems turbut viskas nepatinka  :)

Tai, kad uo?vis jo dar neprisimena, savo broliui pasake, kad Aurelija :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.