Pereiti prie turinio
kicule

Stresas

Rekomenduojami pranešimai

maciau ir as ta laida su tuo fiodaru , siaubas kazkoks.....................

 

 

Man tai visai laida nieko, jei būtų taip paprasta tai visi eitų dalyvauti, o čia eina ištvermingiausi. Radau nuorodėlę jei kas nematė kokių laidų www.autoplius.lt/stresas/pradinis :mda::mda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mna kaip kada :wacko: nors ziurejau tik kelis kartus :bredis:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš niekd nieko nežiūriu specialiai, eidama per kanalus jeigu užtinku ką nors įdomaus tai ir bžiūriu. Stresasviena iš laidų kurių nenoriu , bet jeigu tuo metu nerodo mano serialų kurių vienintelių žinau laiką kada rodo ir laukiu.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienam savo, jei zmogus bet kokia kaina siekia savo tikslo - lai eina ir leidziasi is saves issitycioti, o mums uz ekranu nors pasijuokti yra is ko.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziuriu sia laida,tik pati nesutikciau dalyvauti...Ne todel,kad kiti pasijuoks(nors ir tai nera malonu),bet jei reiktu kokias sraiges ryti... :D

O dabar labiausiai man si laida asocijuojasi su "dainininku" Minedu. :D Stresas buvo vien i ji ziureti ir jo klausytis :unsure:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Paziuriu sia laida,tik pati nesutikciau dalyvauti...Ne todel,kad kiti pasijuoks(nors ir tai nera malonu),bet jei reiktu kokias sraiges ryti... :lol:

O dabar labiausiai man si laida asocijuojasi su "dainininku" Minedu. :P Stresas buvo vien i ji ziureti ir jo klausytis :this:

 

Oi ka Jus Minedas jega, taip pagyvina laida. Daugiau tokiu nesamoniu. Man tai patinka tai, kad zmonems nepatinka o jie vistiek ziuri. :mamba: Radau svetaine kurioje galima pasiziureti STRESO video ir ten pakomentuoti kiekviena vaizdeli nu gi faina. www. autoplius.lt/stresas/video :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man tai patinka tai, kad zmonems nepatinka o jie vistiek ziuri.

 

Ziurim,kad pasijuokti butu is ko. :sird: Negi per Mineda laidos neziuresim...?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.