Pereiti prie turinio
Nicole

Vestuvių nuotraukos, DVD, VHS

Rekomenduojami pranešimai

Ar patenkinti savo vestuvių nuotraukomis,DVD, VHS? Per kiek laiko po vestuvių gavote nuotraukas? O gal turejote sunkumų su fotografafu/filmuotoju?

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net nezinau ka ir pasakyt, lik ir patenkinta esu :super:

Vis neprisiruosiam is kasetes i CD perkelti viska, o reiketu...

Irasas tikrai neblogas, pats montazas galetu but kiek geriasnis, nors ideti eilerasciu zodziai labai grazus, bet man ju per daug :super:

Nuotraukas gavome ta pati vakara, sveciai issirinko sau foto, visa albuma sau gavome po keliu dienu :mirksiukas[1]:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai kažkaip vis galvoju, ar gali fotografas tikrai profesionaliai išdirbti nuotraukas per kelias valandas kad atveštų jau tą patį vakarą išsirinkti? Tik neįsižeiskit nei viena, nesu mačius nei vienos vestuvių nuotraukų. Bet jeigu realiai mastant, norint užtušuoti tai ko neturėtų būti, arba paryškinti, ar pritraukti kažką tikrai neužtenką poros valandų apdoroti šimtus nuotraukų :hm: Padaryti kopijų tai jo vieni juokai... Todėl ir labai atsargiai žiūriu į tuos kurie siūlo tą patį vakarą atvešti.

Bėja, kiek jūm kainavo fotografo ir filmuotojo paslaugos?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jum šio fotografo nuotraukos? Galvojam apie jį :victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip jum šio fotografo nuotraukos? Galvojam apie jį :mda:

paziurejau visas nuotraukas tikrai grazios :victory:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patiko. :victory: Pagauti tokie momentai...Na ne taip,kaip kiti:dabar stovim,dabar sedim,dabar pasisuk...Tik kam tas kojas ir batus fotkinti?... :mda:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man šito fotografo darbai tikrai patiko, galvojam jį užsisakyti, vėliau įkelsiu dar kelių darbus pažiūrėt, tai jūs man ir išsirinkti padėsit.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, ir pats fotografas apsilankė pas mus :victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na va, ir pats fotografas apsilankė pas mus :mda:

 

:victory: Sveikos. Ačiū už gerus atsiliepimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskiskos nuotraukos :wub1:

Grazu ziureti. Manau Indrute turesi gera vestuvini albuma :wub1:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar patenkinti savo vestuviu nuotraukomis,DVD, VHS? Per kiek laiko po vestuviu gavote nuotraukas? O gal turejote sunkumu su fotografafu/filmuotoju?

 

Na mes buvom tikrai patenkinti. Bent jau nuotraukomis. Nors tai buvo pries beveik 5 metus. Mudu su vyru buvom perziureje nemazai variantu. Tuo metu, bent jau musu nuomone geriausiu buvo fotografas Sergej Mulin. Tais laikais jo kaina buvo virs 1000 Lt. Bet jis jau buvo uzimtas. (Bet mums butu buve per brangu)

Musu fotografas Vytas Markevicius. Kainavo 600 Lt - nuotrauku albumas (nei fotojuostu , nei DVD su nuotraukom ne buvo). Bet albumas visiems patiko.

 

Aš tai kažkaip vis galvoju, ar gali fotografas tikrai profesionaliai išdirbti nuotraukas per kelias valandas kad atveštų jau tą patį vakarą išsirinkti? Tik neįsižeiskit nei viena, nesu mačius nei vienos vestuvių nuotraukų. Bet jeigu realiai mastant, norint užtušuoti tai ko neturėtų būti, arba paryškinti, ar pritraukti kažką tikrai neužtenką poros valandų apdoroti šimtus nuotraukų :victory: Padaryti kopijų tai jo vieni juokai... Todėl ir labai atsargiai žiūriu į tuos kurie siūlo tą patį vakarą atvešti.

Bėja, kiek jūm kainavo fotografo ir filmuotojo paslaugos?

Na musu sveciams irgi atveze ta pati vakara pasirinkt. Zinoma, kad nespejama retusuot ir pan. Taigi kiek as suprantu - fotografas tik speja perziuret nuotraukas ir atspaudint tas, kurios pavyko.

 

Kaip jum šio fotografo nuotraukos? Galvojam apie jį :)

Nuotraukos fantastiskos! As apie siuos fotografus nei negirdejau. Stilius labai panasus i mano mineto S. Mulino darbus.

Pasakiskos nuotraukos.

Kazkas kritikavo nuotraukas"su basutemis", o man asmeniskai labai patinka tokios "detaliu" nuotraukos! :super:


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuostabios nuotraukos :) Butu idomu suzinoti, kurios buvo vyro fotografo darytos, o kurios moters, nes galima pastebeti sioki toki skirtuma tarp nuotrauku :mda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.