Pereiti prie turinio
Nicole

Spausdintuvai ir popierius

Rekomenduojami pranešimai

Evai, ar turi instrukcijas su paveiksleliais ;) Jei turi, tai pabandysiu paaiskinti, kaip viska sudeti :flowers:

YrA yra.Vakar pajungiau.Tik i kompa instaliuot dar reik.Mazai vietos kompe tai galvoju ka cia daryt.Turbut i d diska instaliuosiu.

Isbandziau copijaima.Tai ir spalvotai ir nespalvotai visai nieko gaunas.

 

O kokiam tinklapy galima fotopopieriaus nusipirkt.Gero.Ieskojau bet nelabai ka radau.Pas mus mazas miestas tad cia nieko nera.

 

Ir koki popieriu canon rasaliniams naudojat? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavyzdziui is sito puslapio http://www.gerakaina.lt/new/index.php?cPath=37_191_189 Koks foto popierius geras butu?canon spausdintuvams?angliskai suprantu tik truputi,tai gal kas pades ;)

 

O sakykit.Pvz copy1 centre turi blizgaus paprasto popieriaus.Labai graziai ant jo atsispausdina pvz saldainiuku popieriukai (teko spausdintis),ir kalendoriukai mini.:)Juk yra tokio kanceliarinese prekese?gal kas naudojasi tokiu?ot klausimu kilo ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Evai, gali pirkti Glossy (blizgus), Matte (matinis) arba Glossy, Semigloss (siek tiek maziau blizgus), Paper Pro..As kol kas neisbandziau Canon popieriaus, dabar naudoju HP Premium Photo Paper, Glossy..Taip pat bandziau ant gana pigaus matinio popieriaus ir gavosi visai neblogai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mes canon spaudintuvuij naudojam acme fotopopieriu 9,99

na, o lt jei nori pirkti canon foto popieriu tai bms ziurejom nuo 40lt prasideda :rolleyes: daugoka...


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau ar sitoj temukej rasau, bet nesugalvojau kur daugiau parasyt. Susiduriau su tokia beda,gal dar kuriai taip nutiko? Ka daret? Pirkau spausdintuvui (rasaliniui) dazu kasetes visa rinkinuka(4vnt.), deja vienos kasetes spausdintuvas nepriima,rodo kad pilna, bet nepriima.Nulekiaiu su visu spausdintuvu i parduotuve kur pirkau (ElektroMarkt) , nes galvojau kad jam kas pasidare, tai paaiskino kad kasete bloga, bet joms garantijos neduoda. Taip iseina pirkit ir metykit. Jau kaip sunervino! Tiesiog sugadino jau beveik sventine nuotaika!


5_3_1167685200_4b524953545550454c495549.png

ineta.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O mano vyras sumastė, kad gana vežt papildyt kasetes, reik pabandyti patiems pasipildyti :D

Nu nusipirkom BMS'e papildymo tuos buteliukus su švirkštu ir t.t. ir visai neblogai papildė, tik labai nedaug tų dažų ten suleido, kažkaip nesitiki kad savikaina pildymo tada gautųsi nu kokie 3 lt :D turbūt dar kažko iki galo nepasidarom.

Tiesa čia buvo juodo rašalo pildymas.

Sakėm bandysim pildyti ir spalvoto :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As su savo kasetem nuvariau Jonavoje, tai man ir sako kad tokiu niekas nepildo (tipo jos per mazos), o kitokiu as net ir nemacius.

Tai sakiau vaziuosiu i Kauna butinai prigriebsiuč paziuresiu ka pasakys :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O mano spausdintuvui kasetes nesipildo (bent jau man taip aiskino), tad belieka tik pirkt naujas. O jums ar daug iseina atsispausdinti? Nes pvz. as spausdinausi 2 vnt.12men kalendorius ir dvi spalvos pasibaige, tai man atrodo kazkaip nerealiai mazai, bet gal taip ir turi but? As dar siuose dalykuose zalia,tai man labai idomu. Nes visada vis nesdavau viska spausdint.


5_3_1167685200_4b524953545550454c495549.png

ineta.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal tu spalvu paprasciausiai maziau buvo, o gal tos spalvos buvo pagrindines tavo kalendoriuje ;)

na bet siaip keista, kad taip greitai pasibaige,o del pildymo tai reiktu nueiti i imone, kuri uzsiima pildymu, mums irgi yra taip buve, bet kai nunesem pas pildytojus, tai kuo puikiausiai papilde :bredis:

o del kasetes nepriemimo tai gali buti, kad netycia palietet mikroskema kasetes ir del to jos nepriima :bredis:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O mano spausdintuvui kasetes nesipildo (bent jau man taip aiskino), tad belieka tik pirkt naujas. O jums ar daug iseina atsispausdinti? Nes pvz. as spausdinausi 2 vnt.12men kalendorius ir dvi spalvos pasibaige, tai man atrodo kazkaip nerealiai mazai, bet gal taip ir turi but? As dar siuose dalykuose zalia,tai man labai idomu. Nes visada vis nesdavau viska spausdint.

O kokios kasetes perki (kokios firmos)?

Inetaa, jei spausdinai pirma karta, tai visko gali buti,nes kai spausdintuva perki dazu labai mazai ten buna :bredis:

 

milina, kokios firmos pas tave? :bredis:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.