Pereiti prie turinio
kicule

Moteriškas laikrodukas

Rekomenduojami pranešimai

Ar nesiojate? Ar patinka ?

Ar laikrodukas Jums kaip butinas dalykas ar papuosalas?

 

11984230_untitled.gif


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man grazu ir butina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nešiojau kaip būtinybę ir taip buvau įpratusi,kad kai sugedo nepataisomai,tai vis žiūrėdavau ir žiūrėdavau į tuščią ranką kiek valandų.Bet dabar gerai ir mobilusis laikui pasižiūrėti,nors iš pradžių buvo labai nepatogu vis po rankinę knistis,pasigesdavau laikroduko.Tačiau jau įpratau ir nebepasigendu.Nors vis planuoju įsigyti.Tik aš negaliu nešioti su metalinėm apyrankėm,tuoj alergija išberia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau daug metų neturiu laikrodžio, tiksliau nuo tada kada mobilų pirmą įsigyjau :D

Turiu tik vieną sportinį, jis man labai gražus, prie trenigų jį visada užsidedu :super::hm:

Va tokįnikemediumladieswatch.jpg tik visą juodą.

 

O šiaip jau atėjo metas įsigyti, tai dairausi tik dviejų firmų swatch ir tissoti pvz tokie man patinka:

t02.1.181.81.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fainas tavo laikrodis, Indrute.

As tai turiu paprastutį visai, CASIO odine apyranke, bet nuo to laiko kaip turiu mobilų nenešioju.

Dabar jei reikėtų rinktis rinkčiausi balto metalo, nes nešioju tik sidabrinius papauošalus.

:geda: dabar madingi papuošalai, kuriuose derinamas ir auksas, ir sidabras.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anksciau negalejau be laikrodzio.Sugedo viena syki,pradejau ziureti i mobilaus telefono laikrodi,kai reikia ir atpratau.Dabar,manau,net trukdytu...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man sitas idomus.

 

tn_g85911l.jpg

 

As taip pat jau ilga laika nenesiuoju laikrodzio ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kasdiena jau seniai nenesioju, laikrodi atstoja mobilus telefonas. Nors kartais buna, kad uzsidedu kai vaziuoju i svecius ar pan.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nešioju paprastutį, pigų laikrodį...Užsimaniau kokio nors įdomesnio...Su metalinėm apyrankėm negaliu nešioti- alergija...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

40e07c9cd60fda1bb8cadb7f49dc3e69-230pxs.jpg

Swatch

633b761c1f733c7c2d917f48bc34e031-230pxs.jpg

Frederique Constant

 

man labai patinka laikrodziai, bet pati neturiu, ir nepamenu kada paskutini karta nesiojau :wub1:

Dabar labai uzsimaniau, bet noriu kokio nors labai,labai faino ,idomaus :sird::geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikrodukus nesioju ,bet kiek valandu net nepaziuriu :mirksiukas: tiesiog nusiperku patikusi laikroduka ir labiau derinu prie apsirengimo na tipo apyrankes ,nes dabar tokiu graziu tu laikroduku -kaip nesipirksi


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nenesioju nemegstu tik grandinele sidabrine pastovei uzsidejus vaikstau...


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.