Pereiti prie turinio
ewerra

Vyras m?gsta greit?

Rekomenduojami pranešimai

Greitis manes niekad nebaugino, iki tol kol nepapuoem i avarija. Neatsitiko nieko baisaus, tik masina ismetem i siukslyna. Praejo daugiau nei metai, negaliu neikaip priprasti. Man atrodo kad jis visad laksto, nardo mieste kaip pamises. Visi kiti kas su juo vazineja sako kad viskas normaliai. Del to beveik visada susipykstam jei kur vaziuojam. :mad: Nezinau nei ka daryti, snekejom milijonus kartu, jis tai zino kodel as bijau, bet sako as juk nelekiu, vaziuoju kaip kiti :) Suprantu jis beveik gyvena ant ratu, jam normalu. :hm: Kaip man priprasti :doh :doh :doh Didziausia palaima kai mieste kamstis :pack2_thumbup[1]:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano tevas irgi praleido beveik visa gyvenima ant ratu nes jis yra Furos vairuotojas ir daznai isvaziuoja, bet paskui kai gryzta reikia kurnors vaziuoti i kaima tai jis jau priprates vaziuoti greitai bet mama irgi pyksta ant jo o man kuo greiciau tuo fainiau daros tad tevui kai vaziuojame vis sakau greiciau vaziuok o mama nervuojasi.. :)


mano naujas forumas www.fruktas.tinkle.lt - jame dar pilna klaidu ir dar nera vartotoju tad gal jus busite pirmieji forumo vartotojai mano..:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ewerra, o tu pati nevairuoji? Vairuotum pati kai kartu vaziuojat ir vsio.


s010.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau geriausia iseitis butu vairuoti paciai :pack2_thumbup[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes su vyru da?niausiai pykstames del to, kad kai a? bunu prie vairo, nemegstu greitai va?iuoti, nemegstu lenkti kito ma?ino.O jis vairuoja gerai, nors ir megsta greitai palakstyti, man?s toks vairavimo budas visi?kai negasdina.Tik jei buna truputa i?ger?s, vairavimo stilius pasidaro agresyvus-greitai asibegeja, greitai stabdo.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pati vairuoju, bet gyvenam dideliam mieste tai cia prisibijau kazkaip. Vat jis taip ir laksto, isibegeja greit, stabdo greit :mad:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kol nevairuosi dideliam mieste per pati piko meta, tol ir nebusi vairuotoja. sesk, nebijok, nieko pavojingo nera, vienas molonumas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai aciu uz palaikyma, vis zadu zadu bet neprisiruosiu. Gyvenam Londone, kitoj pusej judejimas, vairas, vienakart susiimsiu prizadu :pack2_thumbup[1]:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Labai aciu uz palaikyma, vis zadu zadu bet neprisiruosiu. Gyvenam Londone, kitoj pusej judejimas, vairas, vienakart susiimsiu prizadu :pack2_thumbup[1]:

Kokia egzotika, neasivaizduoju, kaip vairuojasi, kai vairas kitoj pusej.Baisu tikriausiai labai.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikek, kol vyras pirma karta nusipirkes masina parvairavo tai visa nugara buvo slapia :laugh: :laugh: :laugh: As vairavau ta masina lietuvoj, kitoj pusej vairas pripratau normaliai, bet cia judejimas :) :hm: :o pvz. siandien varem i restika paest, o kazkokia babajka neprasilenke pro mus ir nubrauke sona , vat tau ir Londonas :doh Nezinau, gal reik tik uzmerkt akis ir vsio :grin:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniskis, kai kada megsta paspausti. :) Bet tik tuomet kai savimi pasitiki (normos ribose) . Paziuriu i jo akis ir veido israiska -jis kaifuoja! Bet jei to nematau tuomet pykstu :mad: . Taciau tai pasitaiko retai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kartais ir mes pasirieja del to, bet nedaug. Nes ir pati esu raliste :geda . Da?nai mieste sustoju su kokianors ma?ina padraguot, man tas adrenalinas tai kaifas.

Viena kart chicago padarem lenktynes su nepa?ystamai vaikinais. Tai a? tik draugei rekiau ar ?inai kur va?iuojam, nes tam rajone nesigaud?iau. Bet po visko pagalvojau, kad u? tiek kiek vir?inau greita bueiau sedus i motero kolonija :doh tai bi?ka slabna pasidare. O vir?inau daug, buvo leistinas greitis 35 mylios, o lekiau ant 110 :geda


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.