Pereiti prie turinio
Snapė

Vienišos jaunos mamos

Rekomenduojami pranešimai

Man tai labiausiai gaila vaiku, nes jiems reikia abieju tevu demesio.


line.gif

1_8_8_1093636800_4b61727475206a6175.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man gaila ir mamos ir vaikiuko. kazkaip stengiuosi negalvoti apie tokias situacijas kaip kad seima issirsta. pati uzaugau tvirtoje seimoje ir stengsiuos is visu laikyti savo seima tvirta. na bet visko buna gyvenime- manau, kad kiekviena moteris kuriai bent siek tiek rupi jos vaikas- stengsis kabintis uz gyvenima visom keturiom.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as i tokias mamytes ziuriu su uzuojauta ,tai gi kaip sunku buti vienai ir auginti vaikiuka o jie dar paramos nera finansines tai isvis siaubas,turiu as irgi giminej vienisa mamyte kuria paliko vaikinas tik suzinojes kad ji laukes,zaviuosi ja kad ji nepaluzo ir isnesiojo savo leliuka ir turi maza savo aukseli ,bet kaip jai sunku aisku gyvena ji pas savo mama padeda jai viskuom,bet visvein yra ne tas kaip vaikiukas gyventu pilnoje seimoje ir turetu abu tevelius. :susigedes:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ji ta tėvelį gali priversti jai mokėti vaiko išlaikymą.

jeigu daugiau tokių mamayčių būtų, vyrai daugiau atsakomybės rodytų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ji ta tėvelį gali priversti jai mokėti vaiko išlaikymą.

jeigu daugiau tokių mamayčių būtų, vyrai daugiau atsakomybės rodytų

 

viskas remiasi i pinigus, taip gali, bet turi pasidaryti DNR tyrima, kuris kainuoja nemazai, o jei tas eks vyras niekur nedirba? arba dirba nelegaliai. Taip, dabar jau valstybe sudaro motinoms gauti vaiko alimentus is valstybes lesu.

O del antro tavo teiginio tai nesupratau: kokiu mamyciu daugiau butu? vienisu???


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš buvau vieniša mama, nors turiu abu tėvus ir plius turiu vyresnę sesę, kuri yra sukūrus puikią šeimą :flowers:

Visame kame pati buvau kalta, kad susidėjau su netinkamu vyru. Jausdama kaltę ir gėdą prieš tėvus, kurie mane priglaudė su vaiku, stengiausi būti pati geriausia mama pasaulyje. Kai dukrytė paaugo, susiradau darbą ir netikėtai sutikau patį geriausią vyrą pasaulyje, kuris dabar jau yra mano vyras ;)

Dabar ir mano šeimą galima pavadinti gražia :)

 

 

man panasi situacija , tik tai kad turiu '' vaikina '' bet jo kaip ir nebutu .. vaika visada priziuriu pati , kol jis sedi pas draugus , to gyvenimo kartu nebera , sedim kambari ir tylim , nes jau nebeturim apoie ka kalbetis , o tuo labjau jau jausmu nebera ( bent jau is mnao puses ) buvom su dukryte iseje , pas mama porai dienu , tai verke , prase sugryzt , nes jis negaletu be vaiko , sake keisis draugus mazins , bet praejo jau menu8o virs , ir pastangu jau jokiu nebematau , nebezinau , ka ir be daryt , atrodo lengva butu trenkt durim ir iseit , bet yra , dar toks bet ... o jei pasikeis .. net nezinau ka bedaryti ir ka begalvoti , bet nermanau kad mes asam veinas kitam skirti ...


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vikuliaa, uzjauciu. Isivaizduoju kaip sunku.

O tu pati ka veikei pries nestuma? Mokinaisi? Dirbai?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
vikuliaa, uzjauciu. Isivaizduoju kaip sunku.

O tu pati ka veikei pries nestuma? Mokinaisi? Dirbai?

 

kaip pastojau as mokinausi ir dirbau , o vaikui gimus , ir praejus keliem menesiam baigaiu 12 klase , egzus laikiau , poto sedejau namie , ir praita spali susiradau darbuka , dirbau iki 2 savaites pries ir isejau , nes elgesi kaip su suniu , dabar vel galvoju ka nors susirasti...


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kosmariska tavo situacija. nepavydetina. laikykis...... is tikruju as negaliu tau ko nors patarti kadangi nebuvau tokioje situacijoje..... laikykis-galiu tik paremti ir palaikyti ;) :super: :D :super: :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kosmariska tavo situacija. nepavydetina. laikykis...... is tikruju as negaliu tau ko nors patarti kadangi nebuvau tokioje situacijoje..... laikykis-galiu tik paremti ir palaikyti ;) :super: :D :super::super:

 

 

labai tau aciu Oksana :D dabar toks momentas kaip ir reikia paramos ir kad kas palaikytu tave :super:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
labai tau aciu Oksana :D dabar toks momentas kaip ir reikia paramos ir kad kas palaikytu tave :super:

visada gali pasipasakot :D visada isklausysiu ;) jei ka parasyk man i az savo skype galesim per ji paplepeti :super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar karta uzjauciu, Vikuliaa :) Kad ir kaip bebutu, manau, tavo artimieji tikrai pades uzauginti dukryte..Isivaizduoju, kaip turetu buti psichologiskai sunku tokioje situacijoje, bet tikiuosi, kad viskas susitvarkys greitu laiku :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.