Pereiti prie turinio
uogyte

Vaikinas ?emesnis u? mergin?

Rekomenduojami pranešimai

Ka apie tai manote? :doh

Jusu akimis, ar tai grazu? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn...prancuziskos poros nezavi...bet kai liubov' zla - poliubiw i kozla, tai ka jau padarysi...vakar neziurejot sexo ir miesto? ten kaip tik rode toki viena rode, stebukladari :)


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano vyras siek tiek mazesnis uz mane ir mano tevas mzesnis uz mama, nieko tame blogo nematau. Koks skirtumas, svarbu, kad zmones myli viens kita. :pack2_thumbup[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, ash ir skaitau, kad koks skirtumas, lovoje visi lygus...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi nematau tame nieko blogo. :rolleyes: :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Nematau tame nieko blogo, turiu nemzai pazistamu tokiu poru, svarbiause kad jie tarpusavi gerai sutare, o kaip pripranti tai net grazu :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Shiaip jei mergina keliais cm. aukshtesne tai nieko baisaus ir netgi niekas to nematys. Maciau karta pana buvo apie 180 cm. o bachuras gal 170 cm. tai shiaip i aki krenta, bet neshokiruoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

:geda kadangi visa laika ?avejo tik auk?ti vyrai tai a ?emus demesio nekreipiau (tai asmenine mano nuomone) bet darbe tenka matyt visokio poro ypae jaunieji u?stringa kai vyras moteriai iki pa?asties :doh na ne?inau gal kam gra?u , bet tokia pora visai nesi?aviu :laugh: kelia juoka... sutinku ,kad lovoj susilygins ,bet kaip su juo a gatv? i?eit kartu :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ugio skirtumai gal dideles esmes ir nesudaro :wink: .Svarbu , kad jie jaustusi gerai iseje i gatve. :112[1]: Jei svetimi zvilgciojimai ju netrigdo - OK!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del kito poro man dzin gali liliputas gyvent su krep?ininke, jei tik jiems taip gerai. Pamaeius juos nusijuokeiau (mintyse), bet tuo ir pasibaigto, kita kart pamaeius net demesio neatkreipeiau. Bet pati draugaueiau tik su tokiu, kuris buto u? mane (an kulniuko) auk?tesnis. Tiesiog nemegstu i?siskirt, ?vilgsnio, apkalbo ir t.t.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienam pagal save. Juk sirdziai neisakysi, koks skirtumas aukstas, zemas, storas ,plonas,svarbiausia kad laimingi :susigedes: As kai su kablais mano vyras tik vos vos aukstelesnis. Aisku paziuret i kitus ir nusisypsot irgi nieko bloga. Kai apkunute su dziuvesiu ir pan.. :laugh: Visokiu yr visokiu reik :pack2_thumbup[1]:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano ugis, kaip mes visi (t.y. as, mama, tetis, sese, mergina ir suo) zinome yra 190 cm .. Mano merginos, kaip mes visi (t.y. Jos mama, jos tetis, jos kaciukas, jos sesute ir as) zinome yra 158cm... :mirksiukas: ugio skirtumas gan aiskus, o tai ka mes girdime is aplinkiniu ... tai vien tik komplimentai.. ne klausimai kokie jus skirtingi,... kaip jus sutariate ir t.t. o "Dieve kokia grazi porele" ir t.t. :grin: nzn... gal ir gerai gal ir blogai :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.