Pereiti prie turinio
kicule

Ar pavyko svetur susirasti nors vieną draugę-(ą) ?

Rekomenduojami pranešimai

Ar pavyko svetur susirasti nors vieną draugę-(ą) ? :unsure:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavyko! ir dar koki :unsure: Bet daugiau nepasakosiu.....


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is dalies...Radau puikia drauge, bet ji deja isvaziavo gyventi i Naujaja Zelandija..O daugiau kazkaip nepavyko surasti, galbut mano pacios kalte, nelabai noriu isileisti zmones i savo gyvenima, nes esu daug nukentejusi su draugystemis..Tiesiog, kai darai viska del draugu, o is ju to paties nesulauki sunkiomis akimirkomis, kazkaip nebesinori deti daugiau pastangu..Jei zmones nores buti tikrais mano draugais, jais bus nepriklausomai nuo mano idetu pastangu :mirksiukas[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip daznai isgirstu tokia nuomone ar pasisakymus,kad svetur su savo tautieciais "niekaip" sekasi bendrauti :bredis: :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprasciausiai zmones bijo pasitiketi saviskiais, nes cia kai paklausai istoriju, kaip lietuviai kitus lietuvius reketuoja, tai kazkoks kosmaras :lol: :bredis: as bent jau laikausi atokiai nuo lietuviu ir neparodau, jog pati esu lietuve :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Paprasciausiai zmones bijo pasitiketi saviskiais, nes cia kai paklausai istoriju, kaip lietuviai kitus lietuvius reketuoja, tai kazkoks kosmaras :doh::doh: as bent jau laikausi atokiai nuo lietuviu ir neparodau, jog pati esu lietuve :P

matai net kaip :bredis:

Turiu as viena pazystama,ji Dubline gyvena (dabar LT poilsiauja su lialiuku) tai ji ir sako kad bendrauji ir nezinai ka zmogus apie tave galvoja,ka masto... ir t.t.

 

mano teveliai taip tap jei bendrauja tai pagrinde tik su ispanais :lol:

sako ir patiem ramiau :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

draugiu neturiu ir nepavyko susirasti- gal todel kad mano charakteris labai sunkus- nezinau. pazistamu turiu daug,bet is tikruju labai atsargiai su jais bendrauju,nes nepasitikiu lietuviais....aplamai pradejau atsargiau bendrauti su zmonem :mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavyko :victory: bet ne visais galima pasitiketi :rolleyes:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pavyko :D bet ne visais galima pasitiketi :D

aha tu teisi-uzsienyje labai atsargiai reikia bendrauti su zmonem ir ne visais pasitiketi ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aha tu teisi-uzsienyje labai atsargiai reikia bendrauti su zmonem ir ne visais pasitiketi ;)

tikrai kad taip , i akis geri , '' nuosirdus'' zmones , o uz akiu jau zek loja ...


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tikrai kad taip , i akis geri , '' nuosirdus'' zmones , o uz akiu jau zek loja ...

o loja vien todel,kad uzsienyje netgi musu tautieciai yra labai pavydus.....pavydi kiekvieno kasnelio....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o loja vien todel,kad uzsienyje netgi musu tautieciai yra labai pavydus.....pavydi kiekvieno kasnelio....

ir dar megsta skaiciuoti tavo pinigus ;)


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.