Pereiti prie turinio
lupus

geles

Rekomenduojami pranešimai

kokias geles megstat? draugei padovanojau vogtu geliu, o jinai supyko, ash nesuprantu kodel? sako vogtos grazesnes (ar geriau auga). Jus pyktumet?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek zinau vazoniniu geliu plenciukus reikia vogti,tada isodinus gerai auga. :hm:

O tai tu taip tiesiai ir pasakei:"Va tau vogtos geles..."?

Na,kazin ar ir as apsidziaugciau...Vien tas zodis "vogtos" :D

Kitakart nors viena zieda padovanok ,bet nevok :D


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na artistas :wacko: .Jei jau pavogei tai nors nesakyk iš kur jas gavai dovanodamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tokia kalba isejo, kad del jos nesistengiu :wacko: tai ir papasakojau kaip pasistengiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech, pasiilgau gėlių. Parduodamų vazonėliuose smulkiažiedžių primulių, petunijų, kalceoliarijų ir dar kažkokių, kurių net pavadinimų nežinau. Taip būna gera praeiti parduotuvėje pro tą aromatingą plotą. :hm: Fliansų gnaibymui ir veisimui nebeturiu laiko. Norisi iškart užauginto ir išpuoselėto augalo.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geles grazu, dovanojamos geles romantiska, as nemegstu kamabariniu geliu, nemoku ju auginti ir nesinori, bet is pirktiniu galiu padaryti tikra uaze, va taip man patinka, nuperki 200 daigu, sudelioji taip kaip patinka, ir visa vasara grozis pro langa :(


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dievinu geles- man gali buti visi namai apstatyti geliu vazoneliais. megstu visokias-is tikruju nesvarbu ar vogtos ar ne :mirksiukas: svarbiausia,kad butu gyvos- nekenciu dirbtiniu.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nelabai svarbu kokios gėlės, smagiau jos gauti, o dar jei tai netikėta dovana. :flowers:


Dovanėlėflow14.gif

 

image-26137.gif

 

line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niu va vakar tik parašiau apie gėlės, o vyras vakare paime ir padovanojo gelių kai grižo iš darbo :flowers:


Dovanėlėflow14.gif

 

image-26137.gif

 

line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man labai patinka gėlės, bet ne vazonėliuose, nemoku jų auginti, geriausia pamerki vazoj ir viskas :flowers:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.