Pereiti prie turinio
kicule

Mergaites ir plauku dažymas

Rekomenduojami pranešimai

Kaip jus į tai žiūrite?

Man tai yra labai negražu ir net gi nenormalu. :hm:

Viena karta ( nors jau gal ir ne viena karta) Ma2iau kiemuose taip žaidžiančiu vaikučiu, mergytes su srogomis plaukuose :geda:

Na nežinau kaip bus ką manoji eis į pirma klase, bet pradinėse klasėse dažyt plaukus, tai yra nenormalu :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai aš tai savo dukterėčiai viską leidžiu. Ir pati dažiau, paskui net vežiau pas kirpėja kad patvarkytų ką sugadinau :mirksiukas: , ir specialiai pas kirpėja vežiau šią vasarą kad vėl nudažytų. Nors ji jau nebevisai mažiukė juk jau 12 su puse. O mano sesuo, jos mama į tai irgi žiūri nomaliai, nedaro iš to problemų.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu omenį darželinukes ir pradinukes :geda:

Kad dažosi mergaites nuo 12 metu,čia jau ne naujiena , aš ir pati viena tokia mergaite plonom sruogelėm dažiau vasara :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip jus į tai žiūrite?

Man tai yra labai negražu ir net gi nenormalu. :mda:

Viena karta ( nors jau gal ir ne viena karta) Ma2iau kiemuose taip žaidžiančiu vaikučiu, mergytes su srogomis plaukuose :geda:

Na nežinau kaip bus ką manoji eis į pirma klase, bet pradinėse klasėse dažyt plaukus, tai yra nenormalu :mirksiukas:

na as taip pat maciau tokiu mergaiciu su dazytais plaukais ,man ir labai keista kaip mama dazo plaukus mergaitei kuri dar eina tik i darzeli, na gal ir nieko blogo, bet man nepriimtina, nors pati ir neturiu mergaiciu ir nezinau kaip as elgciaus, bet keturiu penkiu metu mergaitei tai tikrai nedazyciau plauku :hm:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesamonės. Tokiom mažom geriau įdomesnį segtuką ar gumytę į plaukučius, o ne sruogeles. Žinoma jei segtukų netrauko lauk.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nepatinka ir mano septintokės, nusidažiusios plaukus.Bent gražiai nusidažytų...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manyčiau viskam turi būti savas laikas.Jei mažom dažo,tai čia jau pačių mamų toks mąstymas.Daug kas priklauso kokį požiūrį skiepijame nuo mažens.Paskui ir darkosi paauglės visaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neleidziu savajai jokiu dazymu ,gaila gadint grazius plaukus turi kas beliks pati sau tai ir susigadinau jauna budama


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o iš kitos pusės drausk ne draudes, sugalvos ir paslapčia nusidažys :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manoji to neisdrys as zinau ,na del visa pikto reik nusispiaut tris kartus


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinai svarbiausia nereik sakyt, neišdrys, nedaro ir t.t. dieve kad tie tėvai žinotų viską :victory: jau geriau mergaitėm išaiškint, padėti ir patarti apie dažus., o ne sakyti kad jokiu būdu.

Bet aš čia jum netaikau, Linux :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mes viena su kita visad tariames apie viska pasikalbam ir ji pati apsiramina kai pasiaiskinam kokie cia pliusai kokie minusai


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.