Pereiti prie turinio
kicule

Vaikas žaidžia kieme vienas

Rekomenduojami pranešimai

Mano mažajam jau ant nosies 5 metai, bet vieno į kiemą dar neleidžiu, kažkaip bijau, nors kiemas palyginus ramus, bet vat daugiau didesni vaikai, naglesni, kad ir vakar - buvau su vaiku kieme, jis žaidė su vyresniais, atrodo ramu, tiesiog sekundei nusisukau - o kažkuris maniškį pastūmė, tas krito ir prasiskėlė lūpą, vaikas nė nesusigaudė kas jį pastūmė :santa:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano mažajam jau ant nosies 5 metai, bet vieno į kiemą dar neleidžiu, kažkaip bijau, nors kiemas palyginus ramus, bet vat daugiau didesni vaikai, naglesni, kad ir vakar - buvau su vaiku kieme, jis žaidė su vyresniais, atrodo ramu, tiesiog sekundei nusisukau - o kažkuris maniškį pastūmė, tas krito ir prasiskėlė lūpą, vaikas nė nesusigaudė kas jį pastūmė :brunette:

na 5 metu vaikas dar mazas ir tikrai pritariu,kad vieno leisti negalima. pas mus nuosavas kiemas ir gerai tuo kad galiu palikti vaika viena- tik kaip kada-kartais ji zaidzia viena,o kartais nenueina nuo manes....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.