Pereiti prie turinio
kicule

Gimdymas Airijoje

Rekomenduojami pranešimai

Oksana, o kas nutiko per gimdyma, lygtai nesi pasakojus :rolleyes: Reneke, siuo metu gyvename Cavan apskrityje Ballyjamesduff miestelyje, o anksciau gyvenom Dubline, Blanchardstown rajone :sauna:

as tavo miestuka zinau , kazkada jame esu buvusi :ooops:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anglijoje panasi situacija del nestukiu tikrinimo-slapimas, spaudimas, o jei kas skauda tai reikia gerti paracetamoli-nuo visu ligu.....

na man nepatiko....pats gimdymas tai visai juokingas buvo-prasikankinau virs 24 valandu.... kai ant stalo nubego vandenys-as jau gimdau,o gydytojos vis nera ir nera :sauna::ooops::serga: sesele spaudzia ta mygtuka kad iskviesti,o ji vis neina :( :) man buvo nusispjaut,bet vyras sokiruotas buvo.... ir aplamai as turiu jau gimdyti,o mane vis siuntineja is poliklinikos i ligonine is ligonines i poliklinika-poliklinikoj sako vaziuok i ligonine,nes jau gimdai-jau vaiko galvutes per skana nesimato,o ligoninej sako tai kad dar negimdai.... tai iskeliau skandala ir pasakiau kad niekur nevaziuosiu......niu ileido man specialiu vaistu,kad pamiegociau,o kai atsikeliau labai pykino ir po keliu minuciu isvaziavau gimdyti.... :rolleyes: palatos siaubingos, prieziura irgi..... palatoje keturios moterys-vaikai rekauja..... as labai kraujavau ir turejau daznai eit i tualeta keistis. kvieciu sesele kad paziuretu vaika-ji pasileika,o kai ateinu jos nera ir mazulka verkia..... na nepatiko man ir viskas.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu sakes :D Matyt dar priklauso nuo ligonines :) Bent jau man su ligoninemis kol kas pasiseke (tfu tfu tfu neprisisnekejus)..Po avarijos mane ir Emmute labai gerai apziurejo ir buvo labai rupestingi, siuo metu kaip tik lankausi fizioterapijoje ir esu labai patenkinta sesele, kuri manim rupinasi...Aisku visa tai Cavan ligonineje..Dar teko lankytis Drogheda Lady of Lurdes ligonines onkologiniame skyriuje, kur taip pat labai maloniai prieme :D O stai su daktarais kazkoks kosmaras :doh: Vietinis miestelio daktaras isvis kazkoks asilas, atsiprasant, senas diedas, kuriam dzin, kai tau nesveika..Net ir Dubline kiek teko lankytis privaciai, neradau nei vieno normalaus rupestingo daktaro :mirksiukas: Keista, kad nemokami vizitai ligoninese yra daug malonesni, nei pas privacius daktarus, kur pinigai ismesti kaip i bala, nes net normalaus patarimo negali sulaukti :flowers:

 

Vikuliaa, o kada lankeisi Ballyjamesduff, cia gal draugu turi ? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na del seseliu tai ir as nesiskundziu,bet gydytojai tai siaubas kazkoks.... na bet kaip buvo taipuvo-kita syk kai teks gimdyti gimdysiu lietuvoje :flowers: b


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vargšė oksana, siaubas :flowers: :flowers: :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vargšė oksana, siaubas :flowers::victory::flowers:

prisikentejau as cia begimdydama. ir dar idomu tai,kad tik pagimdziusia, uzsiuta,man liepe eiti po dusu praustis.... ir dar klausia,o tu pati nueisi ar reikia vyro pagalbos-cia tai as buvau apakusi... man galva svaigsta, kraujuoju kaip is kibiro,pikina ir pan.... o liepia eiti praustis..... :flowers: na bet viskas praejo-beveik viska pamirsau-tik kai praded :victory: u pati prisiminti tada viskas atsinaujina :victory:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na uzjausti jau nera ko-labai greitai viskas pasimirso- pasimirso kai paemiau ant ranku savo maza pupa :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oksana tikrai kad siaubas kazkoks,bet kaip tiem daktaram viskas taip paprasta ,ziuri i viska pro pirstus :flowers:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nu sakes :blink: Matyt dar priklauso nuo ligonines :mirksiukas: Bent jau man su ligoninemis kol kas pasiseke (tfu tfu tfu neprisisnekejus)..Po avarijos mane ir Emmute labai gerai apziurejo ir buvo labai rupestingi, siuo metu kaip tik lankausi fizioterapijoje ir esu labai patenkinta sesele, kuri manim rupinasi...Aisku visa tai Cavan ligonineje..Dar teko lankytis Drogheda Lady of Lurdes ligonines onkologiniame skyriuje, kur taip pat labai maloniai prieme :) O stai su daktarais kazkoks kosmaras :doh: Vietinis miestelio daktaras isvis kazkoks asilas, atsiprasant, senas diedas, kuriam dzin, kai tau nesveika..Net ir Dubline kiek teko lankytis privaciai, neradau nei vieno normalaus rupestingo daktaro <_ keista kad nemokami vizitai ligoninese yra daug malonesni nei pas privacius daktarus kur pinigai ismesti kaip i bala nes net normalaus patarimo negali sulaukti src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_doh.gif" alt=":doh:">

 

Vikuliaa, o kada lankeisi Ballyjamesduff, cia gal draugu turi ? ;)

 

 

as tam miestuke labai senai lankaisui gal pries kokius 5 metus :)

 

o gimdziua as droghedoje , lady of lurdes :)

 

o ka del vietiniu daktaru tai jau tikra tiesa , sedi sukriose seniai , ir patys nezino kas kaip ir kada , net vaistu ziuri i savo knygute , ar tinka tai ligai ir ar visa kita , o kaip mazyle labai sirgo , su temp atveziau ankscaiu appointmento tai pradejo saukt ko cia vaika vezioju , sakau kad serga , sako galejo palaukt , nu nafik galvoju ....o dar buvo uzdegimai ausyciu ir dar tai grubiai ziurejo tas ausytes kad galvojau kur pas zmogu sirdis , ir tuo labjau jis buves vaiku pediatras ... dar to neutenka , kad ne tokiu antibijotiku prirase,ir ant kitos dienos vaika i ligonine reikejo isvest ...

ai vat ir dar gydymas pas juos , jeri temperatura isrenk vaika , nuogai ir vesk i lauka , nesvarbu ar vejas ar audra :tongu: kaip kurie ligoninese agal ir normalus , nu bet jau tie kurie local daktarai tai sakes .


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as tam miestuke labai senai lankaisui gal pries kokius 5 metus :blink:

 

o gimdziua as droghedoje , lady of lurdes :tongu:

 

o ka del vietiniu daktaru tai jau tikra tiesa , sedi sukriose seniai , ir patys nezino kas kaip ir kada , net vaistu ziuri i savo knygute , ar tinka tai ligai ir ar visa kita , o kaip mazyle labai sirgo , su temp atveziau ankscaiu appointmento tai pradejo saukt ko cia vaika vezioju , sakau kad serga , sako galejo palaukt , nu nafik galvoju ....o dar buvo uzdegimai ausyciu ir dar tai grubiai ziurejo tas ausytes kad galvojau kur pas zmogu sirdis , ir tuo labjau jis buves vaiku pediatras ... dar to neutenka , kad ne tokiu antibijotiku prirase,ir ant kitos dienos vaika i ligonine reikejo isvest ...

ai vat ir dar gydymas pas juos , jeri temperatura isrenk vaika , nuogai ir vesk i lauka , nesvarbu ar vejas ar audra :mirksiukas: kaip kurie ligoninese agal ir normalus , nu bet jau tie kurie local daktarai tai sakes .

na jeigu kalbet apie vaiku ligas ir kaip gydytojai jais rupinais bei gydo,tai cia as jau visai patryliu- duosiu viena pavyzdi- mano mazoji kosejo visa menesi-gydziau pati visais ivairiausiais budai-nepadejo. nuvaziavau as su ja pas gydytoja,o jis net nezino ka jai tikrinti-as jam aiskinu,kad vaikas koseja visa menesi ir nepraeina, o jis sako tuoj patikrinsim.... paeme savo lagamineli-sukiojo ji sukiojo rankose,o poto paeme gerklyte patikrinti, poto vel sukioja-paeme ausytes patikrinti, poto temperatura.... ir sako man- pas ja ausyte siek tiek paraudusi-israse nuo ausies antibiotikus-as jam sakau,tai gal ji pirsciuka ikiso i ausyte ka tik ir pakrapste-juk jai kosuliukas,o ne ausyte.... o jis man- viskas bus gerai,kosuliukas savaime praeis....as buvau sokiruota..... nors cia ne pirmas kartas buvo... ismeciau as tuos antibiotikus ir vel gydziau pati savo vaistais <_ src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_doh.gif" alt=":doh:"> :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oksana, o kas nutiko per gimdyma, lygtai nesi pasakojus :rolleyes: Reneke, siuo metu gyvename Cavan apskrityje Ballyjamesduff miestelyje, o anksciau gyvenom Dubline, Blanchardstown rajone :wub1:

As gimdziau Worcesterchire Royal hospital o siaip gyvenu Droitvice

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.