Pereiti prie turinio
uogyte

Paakių kremas

Rekomenduojami pranešimai

Naudoju Algologie Fraicheur des Yeux Gel kazkaip buvau pas kosmetologe,tai ji naudoja sios firmos kremukus visokius,man pasake,kad tiks,nes dar tikrai nereikia stipriu,tai nusipirkau.


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug kas sako,kad Rasos kosmetika visai nieko,daug kam patinka ir paakiu gelis irgi neblogas. Gal kas bande?


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju dabar Versace paakiu geli,bonkute 30ml,prof dydis,su pipete,visai patinka,LT nera,cia is Amerikes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nenaudoju- nors manau,kad jau reiktu pradet :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikutes.as turiu doug visokius kremus pagamintos is negyvosios juros,bet po akiu krema nenaudoju


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano paakiu gelis jau eina i pabaiga,tai galvoju koki geriau nusipirkti. Mergaites,gal kas bande Avono paakiu kremuka,ten indelyje 2 yra,atrodo naktinis ir dieninis,jau neprisimenu. Jei kas bande,parasykit,prasau,ar geras. Aciu.


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano paakiu gelis jau eina i pabaiga,tai galvoju koki geriau nusipirkti. Mergaites,gal kas bande Avono paakiu kremuka,ten indelyje 2 yra,atrodo naktinis ir dieninis,jau neprisimenu. Jei kas bande,parasykit,prasau,ar geras. Aciu.

...nuo jo man užsidėdavo plėvelė, ,,,nors tepdavau labai mažai.....tada gudravau, su šlapiais pirštais tepdvau, būdavo geriau,,,neitin patiko...visgi teko sunaudoti... :D

Alačka, yen gal ne apie tą patį kalbam, naudojau baltą indelį, viršutiniam ir apatiniam vokams... :cocktail:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
...nuo jo man užsidėdavo plėvelė, ,,,nors tepdavau labai mažai.....tada gudravau, su šlapiais pirštais tepdvau, būdavo geriau,,,neitin patiko...visgi teko sunaudoti... :doh:

Alačka, yen gal ne apie tą patį kalbam, naudojau baltą indelį, viršutiniam ir apatiniam vokams... :lol:

 

Toks va mane domina.

anewpaakiukremas.jpg


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau kad nuo 25 metų jau reiktų pradėt naudot. Bet aš vis dar nenaudoju :rolleyes: Niekaip neprisiverčiu savęs pradėt paiešką paakių kremui man pačiai :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenaudoju atskiro kremo šiai sričiai.


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Toks va mane domina.

anewpaakiukremas.jpg

 

mama šita naudojo, bet sakė nieko ypatingo :rolleyes:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.