Pereiti prie turinio
Pajure

Ko var?om?s vienas prie? kit?

Rekomenduojami pranešimai

Kai susituokem,buvau tokia kompleksuota butybe, kad dabar juokas ima prisiminus.O jis po truputela man vis ai?kino, kad visi mes ?mones, ir var?ytis nera ko...Ir dabar, kai pagalvoju,ko var?aus prie? savo vyra-na,net ne?inau...nera tokio dalyko.Vienintelis momentas-nedemonstruoju olvaiso ir tampakso.O kokios var?ybos pas mus vyksta ,kas garsiau ora pagadins.... prie? de?imt meto bueiau i? gedos numirusi.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

As anksciau gal ir juokiu kompleksu, dabar.... kazkaip negaliu pries savo vyra apsinuoginti... as labai kompleksoju del striju...kuriu yra per visa kuna :geda Jis man sako kad ju nemato ir as jau grazi bet kokia, bet man kazkaip vis..... :geda jauciuosi negrazi....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As anksciau gal ir juokiu kompleksu, dabar.... kazkaip negaliu pries savo vyra apsinuoginti... as labai kompleksoju del striju...kuriu yra per visa kuna :geda  Jis man sako kad ju nemato ir as jau grazi bet kokia, bet man kazkaip vis..... :geda  jauciuosi negrazi....

nu va...ar verta del to nerimauti, juk sako kad ir tokia grazi...

ar tau kai idegi jos matosi? siaip tai cia nuo odos strukturos priklauso, vienom matosi, kitom visai nesimato, nors ir nesportininkes... :this[1]:


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
nu va...ar verta del to nerimauti, juk sako kad ir tokia grazi...

ar tau kai idegi jos matosi? siaip tai cia nuo odos strukturos priklauso, vienom matosi, kitom visai nesimato, nors ir nesportininkes...

Tai taip...bet vistiek pacia kakaip dusie liudna... kodel mano kunas patapo toks...buna gi moteris pagimdo ir ne viena ir atrodo graziai :susigedes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As anksciau gal ir juokiu kompleksu, dabar.... kazkaip negaliu pries savo vyra apsinuoginti... as labai kompleksoju del striju...kuriu yra per visa kuna :geda  Jis man sako kad ju nemato ir as jau grazi bet kokia, bet man kazkaip vis..... :geda  jauciuosi negrazi....

nemanau , kad reikia del to pergyventi, svarbiausia, kad jis to nepastebi ir tu jam grazi visokia :susigedes:

po gimdymo pas mane irgi keletas yra striju, bet jam visviena, grazi as jam visokia :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? visai nekompleksuoju.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Prie? vyra jokio komplekso :geda pirmus santuokos metus jie buvo , bet pra?uvo :swoon2[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano komplexai dar pries 8 metus dingo...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As anksciau irgi baisi budavau, drovedavaus kaip nesveika :geda Bet dabar kazkaip nebe, aisku nenuogineju po kambarius, bet ir nesidroviu per daug :hm:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? irgi, nuoga po kambarius nelakstau, bet jei persirengineju, tai sleptis nepuolu.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as lakstau, aisku, kai vaiko namie nera


s010.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as lakstau ir pusnuoge ir nuoga ir ko cia geditis tegu zino ka turi :grin::mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.