Pereiti prie turinio
Leid

Neblaivus vairuotojas už vairo

Rekomenduojami pranešimai

pavarej

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pavarej

KUOM PAVARIAU? JUK PILNA ZMONIU KURIE BUVO ISGERE UZ VAIRO,BET JUK TAI BUVO VIENA KARTA PAS MANE-DAUGIAU NENORIU IR BIJAU SESTIS ISGERUSIAI-PER DAUG LENGVAI VAIRUOJASI MASINA-KAD IR PER DAUG LENGVAI GALIMA UZSIMUSTI. :doh::flowers::flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisipazinsiu, kad ir as viena karta isgerus vaziavau :rolleyes: ..Vakar kazkaip net ir prisiminiau, net baisu pasidare :flowers: :) aisku vairavau mieste, kur greitis buvo labai nedidelis ir apie 4 ryto, kai beveik visi zmones miega, bet tai visiskai nepateisinama :pana3: Jei Airijos policija butu pagavus, man butu buve sakes :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prisipazinsiu, kad ir as viena karta isgerus vaziavau :rolleyes: ..Vakar kazkaip net ir prisiminiau, net baisu pasidare :pana3: :) aisku vairavau mieste, kur greitis buvo labai nedidelis ir apie 4 ryto, kai beveik visi zmones miega, bet tai visiskai nepateisinama :pana3: Jei Airijos policija butu pagavus, man butu buve sakes :rolleyes:

Nicole,o airijoje vairas is kokios puses? nes anglijoje is desines-tai sudetinga vairuoti :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš irgi vairavau išgėrus alaus bokaliuką, bet nuo jo tai tikrai nepripūsčiau todėl ramiai išgeriu, ir jaučiu savo reakcija ir t.t.

O tai kiek ir ko jūs buvot išgerę????????????


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as buvau gan nemazai isgerusi. kokteiliu ir dwgtines.geda prisipazinti,bet tada dar net teisiu neturejau :rolleyes: :) :rolleyes: o dabar isgerusi niekada nesedu prie vairo po to karto...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Airijoje vairas taip pat is desines, bet tada vairavau lietuviska masina, o isgerus neblogai buvau, turint omeny, kad man labai daug nereikia, kad jausciausi pasigerus..Dabar nepamenu, lygtai alaus ir sampano buvau ''prisisiurbus'' :) :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as buvau gan nemazai isgerusi. kokteiliu ir dwgtines.geda prisipazinti,bet tada dar net teisiu neturejau :super::super::super: o dabar isgerusi niekada nesedu prie vairo po to karto...

 

oksana, o kaip tau sekasi po teisiu issilaikymo vazineti anglijoje :pana3:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oksana, o kaip tau sekasi po teisiu issilaikymo vazineti anglijoje :pana3:

labai retai vazineju.viena vakara isvaziavau su vyru pavazineti,tai vyras pagyre sako kad jau daug geriau,bet dabar vel laiko nera vis-vyras dirba ir grizta velai.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
labai retai vazineju.viena vakara isvaziavau su vyru pavazineti,tai vyras pagyre sako kad jau daug geriau,bet dabar vel laiko nera vis-vyras dirba ir grizta velai.

 

saunuole :mirksiukas: stenkis kuo dazniau vazineti.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
saunuole :coffee: stenkis kuo dazniau vazineti.

stengiames stengiames vazineti,bet kaip sakiau laiko stoka :hm: :unsure:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai prieš vairavimą išgėrus.Tiek žmonių žūsta po girtų vairuotojų automobilių ratais o juk jie visi kažkieno auginti vaikai...pamastykim :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.