Pereiti prie turinio
Pajure

Pleiskanos

Rekomenduojami pranešimai

Tikriausiai dauguma turi ?ia problema.Visus ?ampunus nuo pleiskano jau i?band?iau, nebandyto jau nesimato.Padedavo, bet labai trumpam.

Vyras mane nuvo net a venerinio ligo centra buvo nuved?s, u? rankos laike, kad nepabegeiau.Taip baisu man buvo, visi tokie veneriniai aplink atrode.Ir a?, tokia padori moteri?kute tarp jo...siaubas, vnz.Gydytoja i?ra?e buteliuka dvokianeio skyseio, liepe juo teptis galva.I? prad?io kas antra diena, paskui kas savait?.Pusmeta pavyko i?gyventi be jokio pleiskano, o paskui skystis pasibaige.Nukeliavau recepto antram buteliukui...ir deja, kiek betryniau juo plaukus, jokio efekto nedave.Galvos oda ir prie ?ito priprato.Dabar stengiuosi kaitalioti ?ampunus, jei plaunu kiekviena karta kitu, dar ?ioks toks efektas yra.O jei tu paeiu-siaubas ko?maras,jei tik rubas tamsesnis, peeio valyti nespeju.

Taigi, gal kas ?ino adomesnio nebandyto kovos priemonio ir budo.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal visa problema nervuose...juk dabar madinga visas negalias suversti nervams...

bet tame tiesos yra, nes pvz nerviniu pagrindu gali atsirasti plaiskanu...

yra geras posakys: visos ligos nuo nervo, tik 3 nuo meiles...turek tai omeny...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali buti , kad del nervo... bet jus man ?mogo parodykit, kuris niekada nesinervina :susigedes:


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nizorali naudojai? Jei sampunas nepadeda, yra kremas ir piliules. Bent mano vyrui sitas vienintelis viska sutvarko


s010.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nizorala naudojau...tiesa sakant, pas venerinius mane vyras del to ir nuvede, nes nusprende, kad a? ka?kokia hmmmm...ne?inau, kaip para?yti.Vnz, visam pasauliui nizoralis padeda, o mano pleskanom jis labai patiko, ir vietoj to, kad i?nykto, jo pasidare dar daugiau.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lieka viena iseitis-skustis plikai ir vaskuot galva, kad nieks nekristu...


s010.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Lieka viena iseitis-skustis plikai ir vaskuot galva, kad nieks nekristu...

Taaaip :hm: man vyras karta jau sake, kad jei nubuto galvos,tai nebuto ir tokio problemo...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taaaip :susigedes: man vyras karta jau sake, kad jei nubuto galvos,tai nebuto ir tokio problemo...

Tai gal jau nusiskutai galva, kad vaikstai uzsidengus cadra :grin: :) :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai gal jau nusiskutai galva, kad vaikstai uzsidengus cadra  :grin:  :)  :wink:

dar ne, bet tikriausiai artimiausiu metu teks :susigedes:


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tau tik pleiskanos? ?eip jokio ?a?elio ar pan galvoj nera? ir nueik pas kita daktara ir ne venerinio ligo, o odos. Jei tas nepades eik pas kita, gali net privaeiai. ir nelauk nieko, paeios nedings, o juk tokia kankyne, kai visur tos pleiskanos. :stink[1]: Man viena daktare (odos) buvo i?ra?ius irgi visokio tepaliuko ba jai atrode, kad man egzema :) , o paskui, kai nepadejo tie jos tepalai nuejau pas kita pasirodo psoriaze :swoon2[1]:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano sunui buvo atsirade daug pleiskanu. Tiesiog sluoksnis matesi. :doh Bandem visko. Neseniai nupirkau Margaritos firmos sampuna nuo pleiskanu. Po menesio mums beveik pranyko. :clap:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nebandei plauti eemeryeio vandeniu? Juo ne tik uteles naikina, bet ir pleiskanas gydo. Vaistinese yra.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.