Pereiti prie turinio
Pajure

Priverstin?s skyrybos

Ar kas pasikeistų j?sų gyvenime, jei tektų fiktyviai i?siskirti?  

10 narių prabalsavo

  1. 1. Ar kas pasikeistų j?sų gyvenime, jei tektų fiktyviai i?siskirti?

    • nutoltum?m vienas nuo kito
      2
    • pasidarytum?m artimesni
      0
    • santykiai nepasikeistų, bet atsirastų nesaugumo jausmas
      6
    • aplamai niekas nepasikeistų
      1
    • kiti variantai
      1


Rekomenduojami pranešimai

Santuoka yra asipareigojimas, bet kartu ir saugumo jausmas atsiranda.O jei staiga del kokio nors prie?aseio prireikto i?siskirti, nors liktumem kartu...Atsirasto fraze-atsikabink, tu aplamai ne mano vyras (?mona), ir negali nieko reikalauti...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net nezinau kaip butu, bet tikriausia viskas liktu taip pat. Gal as per trumpai esu istekejusi, bet kolkas man tas popiergalis nieko nereiskia. :susigedes:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Net nezinau kaip butu, bet tikriausia viskas liktu taip pat. Gal as per trumpai esu istekejusi, bet kolkas man tas popiergalis nieko nereiskia. :hm:

 

gal tau taip atrodo dabar ,bet jeigu taip nutiktu tai man atrodo suprastum to popieriaus verte :this[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku atsakyti i toki klausima :hm: Pagalvojus atrodo, kad niekas nepasikeistu. Bet ka gali zinot kas bus susipykus, gali pradet prikaisiot :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo gal ir taip. :blink: Bet kolkas man atrodo, kad jis nieko nereiskia. Jei mums nebutu gerai kartu tai nesvarbu ar vede ar ne. Galbut veliau kitaip atrodys, nes as tik vasara istekejau, dar pati nepasikeiciau paso ir negaliu priprasti kad as jau -iene :hm: Jei butu vaikai tai visai kas kita. Ups gal cia ne i tema prirasiau.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teko issikirti, bet dabar vel gyvename kartu, buna visko, susipykstame , tai viens kitam ir sakome, neaiskinki, tu man ne vyras, o as ne zmona..bet aciu dievui, kad tokiu gincu buna retai, ne taip kaip iki skyrybu, jis nori gyventi kartu, tai taikstosi,juk gyvenimas keicia zmones, o tai labiausiai jaucia vaikai, geriau stengtis issaugoti seima, bet supratimas to, kartais ateina paveluotai..


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as is patirties sakau, kad santykiai vesta, bet kai vel buni kartu ir uzkureni aistra, viskas sugrizta i savas vietas ir buna dar geriau :pack2_thumbup[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kad nesaugumo jausmas atsirastu :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau, kad kažkas psikeistų, jei viskas buvo gerai


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.