Pereiti prie turinio
uogyte

Dėvėtų rūbų parduotuvės

Rekomenduojami pranešimai

o man Kaune patinka Dalmetos parduotuvese,nors kaina ten nepermaziausia, bet tikrai yra graziu rubu :pack2_thumbup[1]: Kai turiu laisvo laiko, tai butinai ten uzsuku :rolleyes:

savaitgaliais kai kuriems rubams taikoma net 50% nuolaida :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu padivalkese kokybe gal ir geresne nei tu firminiu. Juk ateina is geru parduotuviu is uzsienio. Vat mano broliene grizus apsipirko keliose firminese :doh , isleido pakankamai.... Srtiukes pamusalas suiro po menesio, kelnes susitrauke po pirmo skalbimo. Pirkau vyrui antrai vestuviu dienai baltinius, isskalbus skurlis paliko, nu vienu zodziu. Tiesa, Audimo dzemperiuko siulai atsiraizge, dar suplojau :doh da vyras nezino. Nu gal cia nusirasiau :blink: juk sneka apie padevetus.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalmetoj tikrai neprivengiu apsilankyti. Daznai perku rubus turguj arba kauno bazese, nesu didele madiste. Apie firmines musu parduotuves tai tyliu, geru yra tikrai labai mazai, bet kainos kosmines. Ta pati VERO MODA siuva drabuzius sanciuose, tai ka kalbet apie ju kokybe? :drinks_drunk[1]:

 

Kai kuriuose Audimo parduotuvese taip pat reik labai gerai ziureti ka perki, nes kelis sykius maciau, kad parduodamos stampovkes su MADE IN CHINA, bet ne visose.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie firmines musu parduotuves tai tyliu, geru yra tikrai labai mazai, bet kainos kosmines. Ta pati VERO MODA siuva drabuzius sanciuose, tai ka kalbet apie ju kokybe? :grin:

 

Ne tik sanciuose, kiek zinau ir Siauliuose yra mezgykla, kuri pristato megztinius i Vero Moda :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik ?a ryta u?meeiau aka a Humanos vitrinas. Gra?dama namo butinai u?eisiu pasi?iuret kas ten adomaus yra. Ankseiau ten niekada neapsipirkinejau, bet juk u?eiti galima, ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apsilanakau ir gana da?nai :blink: daug gra?io rubo turiu i? ten, niekas nepasakyto, kad jie i? secondhand'o :blink:

Redagavo Agnia

u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
daug gra?io rubo turiu i? ten, niekas nepasakyto, kad jie i? secondhand'o

 

Pas mane tas pats, dag drabuziu is padevetu ir niekas nepasakytu kad kas nors jos devejo pries ta.

 

Pries savaite buvau Dalmetoj, tai nusiprkau, beveik naujo ranknuka is NEXT fimos.

Vaikas mano aprangtas visas is padevetu. Bet drabuziai tikrai super (NEXT, United colors of Beneton, Adidas, Nike firmos ir t.t) :pack2_thumbup[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau ka daryciau be siu parduotuviu, o ypac su mazais vaikais. Mano sunus didelis terlius, tai maikutes vasara tenka keisti po kelis kartus per diena. Kuri turgaus maikute atlaikytu tiek skalbimu :blink: Dukrai originaliu rubu galima rasti, o per ispardavimus dar ir pigiai. Visa baltarusiska pataline pas mane jau baigia pakeisti labdarine, nes kokybes nera ko ir lyginti, o dar kai perki per ispardavima uz 1 kg po 3 Lt, tai ir po keliu skalbimu negaila ismesti :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ty karatys apsilankau.bet dazniausiai perku is parduotuviu ar turgaus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o a? nieko nerandu kuitukuose ir neturiu kantrybes paprastai perku parduotuvese arba turgui da?nai apsipirkinejam lenkijoj. ten ir pigiau ir pasirinkimas didesnis.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes ir kartais apsilankom,bet dazniuasiai perkam kokias maikutes namose trinti nu dar marshkinius. Shiaip stebuklu ash tenais nemaciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai buvau lietuvoje daznai apsilankydavau-kas nori butent kokybes tai ten galima rasti tikrai.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.