Pereiti prie turinio
kicule

Vestuvių mados

Rekomenduojami pranešimai

Yra sakoma, kad jei vestuvių dieną pamatomi balandžiai, tuomet laukia laiminga santuoka. Balandžiai tradiciškai simbolizuoja meilę, atsidavimą, ramybę ir gerovę, todėl jie yra puikus dviejų žmonių sąjungos simbolis.

Nuo senų laikų balandis simbolizuoja meilę. Pagal graikų mitologiją, Afroditė – meilės ir grožio deivė – buvo siejama su balandžiu. Taip balandis tapo meilės simboliu.

Krikščionybėje balti balandžiai simbolizuoja meilę ir taiką.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dar labai patinka stai tokia foto, labai gaila gal mus taip nenufotografavo :mda: :D Nors nelabai pas ka ir maciau!

IMG_0474.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tikrai grazi nuotraukyte :victory:

isivaizduoju kad visai faina tradicija su balandziais :super:

249.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

tikrai su balandziais nuostabu tureti nuotrauka,bet pas mane ju irgi nebuvo.

nuotraukytes tokios kaip kicule pavaizdavo pirmos as neturejau,bet turiu labai graziu kur pavaizduota puokste ir musu rankos. :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

mano svajone,kad per busimas mano vestuves butu daug,daug,daug balandziu paleistu,mums iseinant is santokos rumu!!! tikiuosi ji issipildis.................. :ninja::doh::doh:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.