Pereiti prie turinio
Leid

Nosies pertvaros operacija

Rekomenduojami pranešimai

Dabar labai daugeliui žmonių reikia daryti nosies pertvaros operacijas.Jau aš vien iš savo aplinkos kiek žinau .Darė mano vyrui,tėčiui,uošviui,giminaičiui.Dar sesei reikia daryti.O svarbiausia šį antradienį darys mano dukrai ir dar kartu kosmetiškai patvarkys nosytę(kuprelę ant nosies).Aš kaip nerimauju,o dukra visai nebijo.Nors mūsiškiams visiems gerai viskas pavyko,bet teko girdėti,kad kitiems ir nekaip yra po operacijos.Ne tik ,kad nepagerėjo,bet dar blogiau,amžinai sloga bėga.Na belieka tikėtis,kad viskas bus gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Darė mano vyrui , bet iš pirmo karto nepavyko viską gerai sutvarkyt tad laukiam dar antros operacijos .O amžina sloga jam prieš operaciją buvo , dabar jau nėra .


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Štai ir po viskam :unsure: .Regis viskas pavyko tik nerimo buvo daug,man net spaudimas sukilo :angry: .Nors viską ką norėjo pasidaryti ,nepasidarė.Pasirodė per daug sudėtinga ,kad pasitikėti vietiniais daktarais. :mda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Štai ir po viskam :hm: .Regis viskas pavyko tik nerimo buvo daug,man net spaudimas sukilo :P .Nors viską ką norėjo pasidaryti ,nepasidarė.Pasirodė per daug sudėtinga ,kad pasitikėti vietiniais daktarais. :P

 

Saunu, kad viskas gerai pavyko..O su tais daktarais tai tikrai sunku..Mano broliui irgi reiktu pasidaryti, nors daktare sako palaukti, kol pabaigs mokslus vidurineje..Per tuos pora metu gali ir dar labiau pablogeti :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Štai ir po viskam :( .Regis viskas pavyko tik nerimo buvo daug,man net spaudimas sukilo :P .Nors viską ką norėjo pasidaryti ,nepasidarė.Pasirodė per daug sudėtinga ,kad pasitikėti vietiniais daktarais. :P

 

saunu, zmogus gales kvepuoti normaliai...sveikinu :hm:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kiek tai kainuoja? Nes norėčiau ir aš :mirksiukas:


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.