Pereiti prie turinio
Pajure

Antys,žasys,kalakutai

Rekomenduojami pranešimai

Žąsį kepti teko, ilgai kepė,bet labai skani išėjo.Įdarinėjau aš ją obuoliais, o marinavau ištrynus druska ir pipirais.O vat nei žasies , nei kalakuto kepti neteko.Šiemet galvoju per velykas pabandyti kepti antį.Ar kas bandėt, ar gamybos procesas ir skonis kuo nors nuo žąsies skiriasi?


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Žąsį kepti teko, ilgai kepė,bet labai skani išėjo.Įdarinėjau aš ją obuoliais, o marinavau ištrynus druska ir pipirais.O vat nei žasies , nei kalakuto kepti neteko.Šiemet galvoju per velykas pabandyti kepti antį.Ar kas bandėt, ar gamybos procesas ir skonis kuo nors nuo žąsies skiriasi?

nesupratau, tai tu kepei ta zasi ar nekepei...

man zasis kepta nepatinka, nes riebalai pabega, ir nieko nelieka...sausa mesa...nebent dar iskauleta ir prikimsta kokiais skanumynais kaip obuoliai, farsas, darzoves...

antis su obuoliais skanu ...kalakuto tik file darausi...viso nebandziau...kazin i orkaite ar tilptu...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kepiau viena karta zasi, bet jau tokia didelia tai sakes, i orkaite tai tilpo bet va neiskepe ji man, nors ir pora val. svilinusi puzale visai gavosi

tai teko kepti antra karta dalimis tada :mirksiukas::grin: :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kepiau viena karta zasi, bet jau tokia didelia tai sakes, i orkaite tai tilpo bet va neiskepe ji man, nors ir pora val. svilinusi puzale visai gavosi

tai teko kepti antra karta dalimis tada :mirksiukas::grin: :lol:

reik geros sustros orkaites, o jei pecius kox seneliu yra, tai vat ten tai palciki oblizhew....


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Antis neipatingai skani gaunasi. Man skaniausias yra keptas kalakutas :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu mano orkaite tai cara mara laiku, isskyrus ta zasi viskas kuo puikiausiai iskepa, bet va ta zasis gal jau buvo per daug didele :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Žąsį kepti teko, ilgai kepė,bet labai skani išėjo.Įdarinėjau aš ją obuoliais, o marinavau ištrynus druska ir pipirais.O vat nei žasies , nei kalakuto kepti neteko.Šiemet galvoju per velykas pabandyti kepti antį.Ar kas bandėt, ar gamybos procesas ir skonis kuo nors nuo žąsies skiriasi?

Sory,sory, žinot , žmogelis aš iš kaimo, mažai raštingas.Pirmoj eilutėj pirmas žodis iš dešinės turėjo būti parašyta ANTIS.Dar kartą visų atsiprašau..


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laiku pasitaisei... :mirksiukas:


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau velykom kalakytą,dabar atitirpinėja,velykom valgysiuidarytas-keptas-kalakutas-su-romu.png

 

Neapsisprendžiu tik niekaip, kuo man jį įdaryti.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as nelabai miegstu paukstienos.

Nebent gal dar kalakutiena :flower:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk kada keptą pekino antį-maksimoj parduoda po 14.99.Fantastika,kaip skanu.Iškepa labai greitai,kai kepi kepimo rankovėj.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.