Pereiti prie turinio
uogyte

IsaDora

Rekomenduojami pranešimai

Kaip jums sios firmos kosmetika , pirkau va toki blizgesi lupu, blizgesys 60 nr. nu zinok man tai jis labai patiko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dovanu gavau va toki tusa 20038201328158b1130a_magiccurlmasc.jpg

nuo tokio sepetelio biski atpratusi , bet man tai gerai jis dazo IsaDora magic curl mascara with panthenol :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o paciai koks tusas geriau? Loreal ir sis :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sitas tusas man tai nepatiko, gal kad nuo tokio sepetelio atpratus nezinau, bet nieko gero lorialis geriausias vien sepetelis man liux :D o sitas blizgesiukas pirmutinis tai jis labai fainai blizga, graziai ant lupu atrodo, bet...

is pradziu lyg ir nieko kai pasitepi, bet po to kazkaip labai jau jis toks lipnus, nemegstu tokiu, kurie jauciasi ant lupu, ko nepasakysi apie maybiline , zodiu mano nuomone yra tokia , kad sitas isadoros tusas bei sitas blizgesys nevertas tokiu pinigu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
zodiu mano nuomone yra tokia , kad sitas isadoros tusas bei sitas blizgesys nevertas tokiu pinigu :tongu:

vat kazkaip jau ne pirma karta tokius atsilepimus girdziu apie IsaDora :D

del to ir uzklausiau tave :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pati neesu turejusi, bet mano drauge megeja isadoros seselius, tai ji ziauriai juos giria, kad pasakiskai atodo, tipo kai pasidazai tai blizga ne taip kaip eiliniai blizgantys seseliai, bet kazkaip pereinanti spalva :doh: nu zodziu sakiau kai grys ir norvegisos, tai butinai paprasysiu as jos ir pasidazysiu, paziuresim kaip seseliu kokybe, siaip is lempos pirkti tiktai nesinori :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip jums sios firmos kosmetika , pirkau va toki blizgesi lupu, blizgesys 60 nr. nu zinok man tai jis labai patiko :mellow:

is pradziu patiko, bet veliau besidazant :sird: jau toks jis lipnus, is tikruju nevertas tokiu pinigu , antra karta tokio nepirkciau :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai galiu pagirti šio ženklo šešėlius, dar neteko nusivilti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nenaujau sios kosmetikos,bet atsiliepimus girdejau nekokius.....netgi apie seselius-girdejau, kad bira labai, kai pasidazai susirenka ant voku ir pan....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada esu turejusi lupdazi ir akiu konturu piestuka, tai pastarojo neimanoma buvo padrozti.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.