Pereiti prie turinio
Pajure

Meilužės profesija

Rekomenduojami pranešimai

Jeigu vyras nenores, kad jo ?eima buto i?ardyta, jokia moteris to padaryti nesugebes.O jei jam su ?mona blogai, tai jokio skirtuma, kuri moteris ?eima ardys, taigi mano akimis meilu?e nera didelis blogis.Kitas klausimas, ar vyrui meilu?e reikalinga laisvalaikio paavairinimui, ar jis rimtai asimylejo ir nori skirtis.jei nori skirtis, vis tiek nepriri?i namie prie radiatoriaus ir nei?laikysi, ankseiau ar veliau pabegs.O jei pastoviai paskui kitus sijonus laksto-kam toks vyras aplamai reikalingas.O jei atsitiko nelaime-i?gere, pasimylejo neai?ku su kuo, ryte pasibaisejo ir gra?o pas ?mona-tai tikras vyras tokiais atvejais turi ir pasirupinti, kad ?mona apie tokias nesamones nieko nesu?inoto.O jei ji su?ino,vadinasi, nekoks vyras.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pilnumoje sutinku su Retos issakytomis mintimis. Tiesiai i desimtuka. :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as manau kad yra keletas tipu zmoniu nevardinsiu visu,bet yra tokiu kurie susiranda meiluzius vien del to kad negali kitaip ,gyvena pagal gamtos desnius ,o ne pagal zmogiskus :doh padaro reikala gryzta namo ir vel viskas gerai kuriam laikui :this[1]: ir seima rodos padori.

nesuprantu tokiu zmoniu ,bet esu macius pavizdziu :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as manau kad yra keletas tipu zmoniu nevardinsiu visu,bet yra tokiu kurie susiranda meiluzius vien del to kad negali kitaip ,gyvena pagal gamtos desnius ,o ne pagal zmogiskus :doh padaro reikala gryzta namo ir vel viskas gerai kuriam laikui :this[1]: ir seima rodos padori.

nesuprantu tokiu zmoniu ,bet esu macius pavizdziu :grin:

 

Ir a? tokio ?inau, ir gyvena normaliai. Kaip kas priima situacija. Yra poro, kur abu a ?onus vaik?to ir abiem yra gerai :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va va

siulyciau kreipti tema ne apie svetimu seimu ardymus

bet apie tariamos meiluzes (jei ji vedusi) seima.

beje, as asmeniskai manau. kad tai nera profesija, tiesiog tai terminas apibudinantis tam tikrus poelgius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra sakoma, kad vyras nukrypes i kair? visada gry?ta a savo ramo uosta(pas ?mona)...Bet jeigu nukrypsta moteris(?mona, daruge ir etc.) tada ji nebegry?ta DA?NIAUSIAI...Sakoma svetima b.... smagiausias....Sorry u? mano ?odyna....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Yra sakoma, kad vyras nukrypes i kair? visada gry?ta a savo ramo uosta(pas ?mona)...Bet jeigu nukrypsta moteris(?mona, daruge ir etc.) tada ji nebegry?ta DA?NIAUSIAI...Sakoma svetima b.... smagiausias....Sorry u? mano ?odyna....

 

Taip sako vyrai. Moterys, tame tarpe ir a?, labai noreto tam prie?tarauti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taip sako vyrai. Moterys, tame tarpe ir a?, labai noreto tam prie?tarauti.

 

Na a? irgi moteris, bet tam pritariu...Ne visu 100% , bet tikiu...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar... A? pati turejau meilu?a, ?inoma a? ir jam buvau meilu?e...Ir ai?ku kaip diena jis vedes...

Bet tie santykiai idealiausi....Beproti?kas demesys-TAU, ?ampanas lovoje....Did?iules puok?tes gra?iausio gelio...Geras sexas ir t.t....Ir kas svarbiausia neapareigojantys santykiai...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras dalykas tie neįpareigojantys santykiai;)


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Geras dalykas tie neįpareigojantys santykiai;)

GEISTE,kalbi is patirties :geda::geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Geras dalykas tie neįpareigojantys santykiai;)

na nezinau man istikimybe yra tabu :coffee:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.