Pereiti prie turinio
uogyte

kaip prižiūrėti alkūnes?

Rekomenduojami pranešimai

Labai sausa pas mane alkuniu oda, kartai net serpetoja , ir kremais tepu, riebesniai, tuom kart gerai po to vel is naujo. Kas cia man darosi. :D Gal kam nors yra panasiai buve ir ka darete :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali pasitarti su odos daktaru, šiaip kai man taip rankos buvo išsausėję tai gydytojas skyrė, Excipial losjoną U Lipolotio, tai padėjo. O alkūnėms gali pamėginti tokius preparatus kaip yra Oriflame, "Atidi priežiūra", tai panašu į vazeliną, ir skirta specialiai alkūnėm, naudotina ir lūpoms, bei keliams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi labai sausa alkūnių oda, aš irgi perkuosi iš oriflame kremuką atidi priežiūrą, labai geras, po kokių 3-4 pasitepimų alkūnės būna labai švelnios :coffee:

o odos daktarai nieko nepasakys, man kai buvo alkūnių vidinė dalis (nežinau kaip vadinas :lol: ) žiemą visada raudoni plėmai būdavo, tai gydytoja nieko nepasakė. Bet jie kaip atsirado taip ir dingo neaišku nuo ko


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau,tokia beda,sausejo net su odos itrukimais.Tepiausi Rasa kuno pieneliais,bet padejo tik tam kartui.Po to susidraugavau su Faberlic kosmetika.Is pradziu kuno pieneli tepdavausi kasdien,o po to uztekdavo i savaite pora kartu.Dabar jau ir pamirsau ta problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As alkunes tepu vazelinu tokiu,pirkau Oriflame.


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pravartu namie turėti indelį ŠALTO SPAUDIMO, NERAFINUOTO KOKOSŲ ALIEJAUS. Jis labai tinka kojų pėdoms, kulnams, alkūnėms tepti. Taip pat prieš plaunant plaukus pravartu ištepti juos kokosų aliejum, palikti nors pusdieniui ( aš išsitepliojusi einu miegoti) ir po to išplovus plaukai būna nuostabūs.

Šiaip jis riebalas neprastas - bet jei prieš miegą pasiteplioji, tai nereikia kentėti nuo riebalų pertekliaus. :mirksiukas::cocktail:


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.