Pereiti prie turinio
kicule

"Grožio peilis"

Rekomenduojami pranešimai

is draugiu :this: sita as jau nuo vasaros zinau, o beto per lnk atidaryma rode kad ji rodys tik po to kai kizas baigsis :super:

Na kazka reikia praleidau...

Laiksiu,lauksiu :super: sis serealas man :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi, anksciau sakiau kad siusiuosi ir ziuresiu bet tam laiko nelieka kiti serialai nugalejo :this:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi zadu ziuret :flowers:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kaip tik žiūrėjau kartojimą naktim... nelabai supratau nei kuris čia sezonas buvo nei ar jau filmas baigėsi ar tik sezonas.. paskutinė serija baigėsi tuo, kad pjaustytojas atėjo pas tą gražesnį chirurgą ir pradėjo pjaustyt jam veidą... Gal kas supratot apie ką aš???


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neblogas serialas, tik labai jau vėlai rodo, ryte sunku kelti poto:) tik dar gerai, kad nesidublioja su mano kitu mėgiamu Daktaru Hausu. Dar nelabai " isikertu" nes tikrai baigė rodyti kai ta gražuoliuką atėjo pjaustyt....Dar čia irgi biski dar kartojimą rodo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jį supjaustė ir išprievartavo, negalėjo dirbti (psichologinė trauma) kurį laiką, bet dabar jau lyg ir dirbs...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ta maniaka rado :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nea :rolleyes:

Dar buvo keletas aukų, o dabar apie jį tyli....

Dar turėtų pasirodyt, manau :(


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo mano megiamas serialas pernai... o siemet nors ir per atostogas, bet vis tiek labai velai rodo, tai nebeziuriu, nors idomu kas ir kaip ten... :flower:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar ir aš pagaliau pažiūrėjau :D

Kristiano vestuves neįvyko ... Nuotaka pabėgo :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha faina serija, tik nervuoja kad kaip visi geri serialai, viskas kas toj serijoj įvyks įdomaus yra parodoma per reklamą :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.