Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar vairuojate?

Rekomenduojami pranešimai

?iandien u?ejau a vairavimo mokykla. Pagaliau prisivereiau. Jau keli metai ruo?iausi, ruo?iausi...

Jus neasivaizduojate, kaip a? bijau... I?lik?s siaubas po vaikysteje patirtos avarijos. Gerai skridom. A meda- a stulpa- a griova. I? ma?inos tik armonika liko.

Todel ir bijau.

 

Pasidalinkit, kaip sekesi mokytis vairuoti, paplepekim, kaip sekasi u? vairo.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as ispradziu taip pat bijojau, bet paskui viskas susitvarke, nes turejau labai dideli nora.

 

Svarbiausiai daug praktikuotis vazineti, nes tu valandu privalomu tikrai labai mazai, per tiek laiko neismoksi normaliai vairuoti.

 

Laikiau teises pries 1,5 metu kazkur, gal biski maziau. Esu labai patenkinta, labai megstu visur vazinetis reikia ar nereikia :geda :mirksiukas:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodel gi ne? jei aplinkui visi vairuoja...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teises tikrai labai pravartus dalykas moterims, todel, kad paskui jau nereikia prasineti pas savo vyra, kad kur nors nuveztu. Atsisedai ir kaip skant "kuda chociu tuda i jedu"

 

Tik kai kur nors vaziuoji niekada nereikia antros puses imt kartu, nes paskui prasideda moralai, kad ne taip vairuoji :geda


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet yra ir blogybiu...

reik paskui ikalusi vyrioka veziot...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va del sito tai jau ne, kai islaikiau teises savo brangiausiajam iskart pareiskiau, kad teises issilaikiau ne ji is baliuku vezioti :schmoll: , o sau. Parveziau ji is baliaus tik viena karta, nes tada buvau labai gera :geda

 

O taip jis pats pasirupina kaip atsirasti laiku namie is baliaus :grin:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet vis del to vezei...bus ir daugiau kartu


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O cia jau priklausys nuo mano nuotaikos :laugh: Jei bus geras, tai parvesiu, jei ne tai gales tranzuoti :geda

Nes masina, jam isvykus buna pas mane :grin: oooojjj kokia as :geda negera


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teises turiu jau gal kokius 7 metus, bet nevairuoju - bijau :geda - mano akys labai prastos, orientacija letoka, dar ka pritrek?iu. :grin:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teises issilaikiau pries 5 metus ,bet tik is trecio karto ant kompo ,o vairavima is pirmo :geda .labai dziaugiuos, kad vairuoju pati ir labai megstu :pack2_thumbup[1]: tik aisku su tais veziojimais jei ne vyra tai draugus :swoon2[1]:

avarijoje spejau sudalivaut ne vienoje ,aciu dievui ,kad nesedejau prie vairo :this[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man su vairavimu aplamai labai juokingai i?ejo.Vyras nusprende pirkti nauja ma?ina, o senos niekaip negalejo parduoti-retas modelis, detalio gauti labai sudetinga, ir niekas nenorejo pirkti.Ir karta jis man sako-jei nori, laikykis teises ir pasimk tu ja.O a? norejau pasirodyti labai kruta, ir pasakiau gerai.Galvojau, kad akys labai silpnos, vis tiek okulistas nepasira?ys.Nuejau a med.komisija,ir pasirodo, kad regejimas labai pagerej?s-per ne?tuma buvo pablogej?s iki -11, a? akinio nekeieiau,o dabar vel pagerejo, su -8 akiniais maeiau visas raides.Po pusvaland?io pilnam ?oke buvau surinkus visus reikalingus gydytojo para?us.

O tada jau nebuvo kut dingti-teko eiti a kursus.O kad nebuto liudna, kartu nusitempiau sesera.Mokslai sekesi sunkiai, bet visus egzus i?laikiau i? pirmo karto.Linksmiausia buvo, kai teko sesti a ma?ina ir per visa Vilnio a darba va?iuoti.Atrode, ne?inia ka atiduoeiau, kad galeeiau vel troliku va?ineti.darbe jausdavaus kaip po ledinio du?o, reikedavo kokio pusvaland?io, kol atgaudavau kvapa ir galedavau dirbti.Bet leisti, kad vyras i? man?s ?aipytus-dar baisiau.Po dviejo savaieio pastebejau, kad baime suma?ejo.Dar po menesio-kad ma?ina va?iuoti patinka,ir troliku va?ineti nebenoriu.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vairuoju jau kokie 6 metai. Labai patinka, gatvej jaueiuosi, kaip ?uvis vandeny (tai mano keleivio pastebejimas).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.