Pereiti prie turinio
Leid

Išmaldos

Rekomenduojami pranešimai

na nėra manyje tikėjimo, kad tas žmogus vargšas..

o esu savo gyvenime neturejus duonos? :D kai visiskai nera ka valgyt?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na nėra manyje tikėjimo, kad tas žmogus vargšas..

Suprantu, nes kiekvienas zmogus kitaip jaucia ir galvoja.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o esu savo gyvenime neturejus duonos? :geda: kai visiskai nera ka valgyt?

na yra buvę ir taip..tarybų laikais, kai dar pati nedirbau..yra, buvę, kad valgiau tik daržovių (vien ruškynės, vien burokėliai arba vien kopūstai) sriubą..o obuolių kompotas, tai išvis pasaka buvo..dar nesunokusius obuolius virdavom..ypač jei netyčia batus nupirdavo, o ne giminaičiai atiduodavo susilopyt ir danešiot..visko mano gyvenime buvo ir jei tikrai žinočiau, kad tam žmogui reikia pagalbos, tai duočiau, na bet nesukelia jie man pasitikėjimo, nes aš geriau jau tokią sriubą valgysiu nei ranką ištiesiu..

 

o gal iškart mane akmenim užmėtyk?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o gal iškart mane akmenim užmėtyk?[/color]

na tai pasiieskok didesniu akmenu :geda:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

o gal iškart mane akmenim užmėtyk?

As si karta patylesiu, nes kaip matau taves ,net paklausti nieko neimanoma, nei padiskutuoti :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Duodu 20 centų, man negaila. Tik girtus ir čigones stengiuosi apeiti.

Jei ateina į namus, tai ir litą paaukoju. Geri darbai susikaupia, po to tai grįžta iš visai kitų žmonių - teko pastebėti.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Duodu 20 centų, man negaila. Tik girtus ir čigones stengiuosi apeiti.

Jei ateina į namus, tai ir litą paaukoju. Geri darbai susikaupia, po to tai grįžta iš visai kitų žmonių - teko pastebėti.

Pilanai sutinku su tavim odriva :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkas sake:"Duodu ismaldos visiems.Nesvarbu ka jis nusipirks-duonos ar buteliuka-vis tiek jam padesiu..."

 

As nesilaikau tokio poziurio...Kazkaip atsirenku zmones...Tikriausiai,ne visada pataikau,bet...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau Vilniaus senamiestyje dirba ištisa artelė išmaldos surinkėjų. Ir jie turi prižiūrėtojus, kuriems moka duoklę. Slankioja išmaldos prašydamis jauni stiprūs vyrai. Kartą vienas toks dvimetrinis ne ką už mane jaunesnis kreipėsi į mane:"Teta, aš visą dieną nieko nevalgiau" Apžiūrėjau aprangą, naujutėlaičius adidas firmos batelius, įmitusį veidelį ir atsakiau:" tikiu, kad nevalgei" Tą dieną buvau tikrai nieko nevalgiusi, nes pamiršau pinigus namie. :this: Tokių keistų istorijų galima prisirankioti daug. Nebežinau, kuriems reikia tos pagalbos, o kurie mulkina.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tokio ir man nera gaila, as kalbu apie senelius,vargsus vaikus :this:

Nors ir ne kiekvienam vaikui duodi tu cnt., vienas valgyt nori, o kitas ant cigareciu renka :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na tokio ir man nera gaila, as kalbu apie senelius,vargsus vaikus :this:

Nors ir ne kiekvienam vaikui duodi tu cnt., vienas valgyt nori, o kitas ant cigareciu renka :super:

Vaikų nors ir labai gaila, bet po paskaitos vienos nebeduodu, kad ir kiek skaudėtų širdį. Duodami vaikams, mes darome meškos paslaugą- jie renkasi lengviausią kelią, išsiugdo profesinius įgūdžius elgetauti. Yra vaikų, kurie visą diena kiurkso su ištiesta ranka, kai turėtų būti mokykloje ir ten gauti nemokamą maitinimą. Yra ir tokių, kurie tikrai verti to centuko, bet ar gautas centukas eis maistui, o ne kitoms reikmėms. Yra degradavusių tėvų, pasodinančių ten vaikus ir atimančių visus surinktus centus...alui pirkti. Žiauru, bet vis tik geriau duoti bandelę, nei centą. Tada pasimato, ko iš tikro nori elgetautojas. Gana dažnai nešiojuosi gražiai supakuotų sausainių tokiam tikslui. Ne kartą mano sausainiai su keiksmais buvo sviedžiami žemėn. Ar tai alkano žmogaus reakcija?


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gana dažnai nešiojuosi gražiai supakuotų sausainių tokiam tikslui. Ne kartą mano sausainiai su keiksmais buvo sviedžiami žemėn. Ar tai alkano žmogaus reakcija?

Tada tikrai pasimato tikrieji jų ketinimai


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.