Pereiti prie turinio
Snapė

Jaunosios akcentai

Rekomenduojami pranešimai

Na gal ką matėt ar girdėjot, labai gražaus, nepaprasto stebuklingo jaunojoje? Gal būt ji buvo su bateliais labai gražiais, ar jo šukuosena įpatynga...

Žinomaz visos nuotakos tą dieną būna įpatingos, bet ją tokią padaro visuma akcentų, net tik balta suknelė.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ten sako...?Pas jaunaja turi buti kazkas naujo,kazkas seno,kazkas skolinto ir kazkas melyno... :victory:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pvz., labai patinka arba visai lengvos arba "lengvas bardakelis nt galvos" pas jaunaja.

Nepatinka sukuosenos ,prie plaukas prie plauko pvz.,0019Nadia.jpg ir nesuprantu kodel dar tokias daro :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko matyti jaunaja su juoda suknele ir juodu sydu o jauniki su baltu kostiumi. Atrodo, tai patikek :flowers::flowers: ziurejau ir negalejau atsiziureti.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eik tu sau kaip idomu :flowers:

 

Maciau su bordine suknele :flowers::flowers::flowers: Be komentaru kaip grazu... bet pati nepasiryzau sau tokios issirinkti :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na, as nezinau, bet man tai nuotaka turi buti balta, kitaip tada ji niekuo labai neissiskirtu is kitu sveciu..

 

Cia jau tokia musu nuostata, bet kai pamaciau juoda nuotaka tai buvau apstulbusi. Gal net ir pati isdrisciau pasipuosti... :flowers:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na juodos as manau neuzsideciau :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man pvz., labai patinka arba visai lengvos arba "lengvas bardakelis nt galvos" pas jaunaja.

Nepatinka sukuosenos ,prie plaukas prie plauko pvz.,0019Nadia.jpg ir nesuprantu kodel dar tokias daro :rolleyes:

 

nu tokios šukuosenos tai man :super: kaip teatre vaidint :D Aš pati norėčiau būti palaidais, truputį pagarbanotais plaukais.

 

O dėl suknės spalvos, tai tik baltą arba įvairių atspalvių baltą :P


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O patikek kiek tokiu maciau :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu per vestuves būti su skrybele su dideliais bryliais, tik nežinau arman tiks, bet čia mano svajonė :victory: ir be veliumo.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.