Pereiti prie turinio
kicule

Pravardė

Rekomenduojami pranešimai

Ar turejote kada pravarde? Idomu kokia?

Ar ilga laika ? :grin:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mokykloje mane vadino Fokina (jei kas ?inot filmika "Barankinai, buk ?mogus"), dar vadino gyvu lavonu arba lavoneliu brangiausiu (del mano baltos odos ir nesugebejimo greitai begioti per kuno kulturos pamokas).Kai turejau aukletinius, mane vadino aukle?a. Dabar lyg ir neturiu pravardes.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu pravarde po siai dienai, bet ja mane vadina tik artimiausi draugai. Kazkada seniai seniai turejau bachura kuri vadino Dzigitu, tai mane pradejo vadinti Dzigitka. Su tuo vaikinu seniai nedraugauju, o is dzigitkos liko tik Dzigis :laugh:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oj prisimenu man kadaise kieme draugai bande pravardes lipinti.. kokiu tik nebuvo... bet ne viena nelipo... ir galu gale viena vasaros diena nusidaziau sawo plaukus sviesiom sruogom... nuo tada draugai vadindawo mane baltapukiu :) Bet irgi ilgai neissilaike :mirksiukas: Vis sioks toks prisiminimas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o mane iki shiol dauguma draugu vadina "Lysyj"(plikas). nes dar mokykloje neshiojau trumpus plaukus. :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kodel bet as labai daug pravardziu turejau ir dar tebeturiu...

tiesiog bendraujant kas nors koki zodi pasako ir iskart tuoj kiti uzsivveda ir vadina :mirksiukas: po kolkas visos man uzdetos pravardes man patiko, net nzn ka reiktu daryt jei vadintu taip kaip man nesinoretu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai visa laika turejau ta pacia pravarde Spurga, nors spurgas megstu, bet del sios pravardes pradejau nemegti savo vardo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turb?t visas Jurgas ir Jurgitas spurgom vadindavo, mano viena teta kartais ir dabar kai nori panervuot spurgeliavi?ium pavadina :mirksiukas:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai studijavau ir gyvenau bendrabuti, tai mane drauges buvo pakristijusios Spurgiuku, o viena tai pastoviai vadingavo jurgiuku :piktas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prilipde pravard? per Naujo sutikima :geda mane pravard?iuoja ugnine mergaite, o a? sau kvatoju ... Plaukai ugniniai ,nagai ir visas makija?as irgi ,rubai ir papuo?alai taip pat ugnines spalvos buvo .O gal todel , kad buvau kaip ugnis judri visa nakta ir niekaip neu?g?stanti ....ir karaoke pasirinkau Donatos daina . Tai tokia vat pravardes istorija :pack2_thumbup[1]: neturejau - turesiu :laugh:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane tai "Vaistu" pravard?iuoja... :doh


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mane tai "Vaistu" pravard?iuoja...  :doh

O a? net ?inau,kas ?ita pravard? sugalvojo...bet nebijokit,niekam nesakysiu :hm:


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.