Pereiti prie turinio
kicule

„Ne rodis krasivoy”

Rekomenduojami pranešimai

tv3_katia_bjaurusis_anciuka.jpg

Kai Rusijoje rugsėjo 7 dieną startavo vietinės gamybos telenovelė „Bjaurusis ančiukas” („Ne rodis krasivoy”), sukurta pagal vieną populiariausių pasaulyje pelenės istorijų „Yo soy Betty, la fea”, Rusijos futbolo rinktinė žaidė vienas svarbiausių rungtynių su Portugalijos vienuolike. Bjauriojo akiniuoto ančiuko Katios Puškarevos istorija tuomet Rusijos žmonėms pasirodė esanti kur kas svarbesnė, nei nacionalinės rinktinės likimas…

Ir kaipgi nebus svarbesnė – kone pusė garsiausių pasaulio aktorių, tokių kaip Meryl Stryp, Nicole Kidman, Uma Thurman, Jennifer Aniston ar Eva Longoria, tiek pat dainininkių, kovotojų prieš krūties vėžį, sportininkių ir aktyvių visuomenės veikėjų ne kartą viešai prisipažino – vaikystėje buvau tikrų tikriausias bjaurusis ančiukas…

Tiesa, joms tikrai pavyko pakartoti Pelenės istoriją – plastinės operacijos, asmeniniai sporto treneriai, prabangiausios grožio ir poilsio atostogos Rojaus kampeliuose, stilistai, grožio meistrai lėmė, kad jų tobulus kūnus galime matyti ir ekrane, ir žurnalų viršeliuose, ir ant mados podiumų, jų vardus – net ant apatinio trikotažo, akinių ir maudymosi kostiumėlių.

O ką daryti tiems keliems ar keliems šimtams milijonų bjauriųjų ančiukų visame pasaulyje ir Lietuvoje, kurie neišgali sau leisti tapti Pelenėmis? Nuo sausio 2 dienos šiokiadieniais 17.40 val. per TV3 žiūrėti Rusijos draminę humoro telenovelę „Bjaurusis ančiukas” ir gražėti drauge su pagrindine jos heroje Katia, kurią vaidina iš „Bumerio” pažįstama jaunutė, tačiau jau tituluota aktorė Nelly Uvarova.

Neturtinga rusaitė Katia, sau ir kitiems labai neišvaizdi, tačiau nuoširdi ir protinga mergina, įsidarbina sekretore ir ryžtingai siekia būti pačia geriausia darbuotoja. Netrukus ji sutinka savo gyvenimo meilę. Iš džiaugsmo ir jaudulio svaigsta galva. Ir tik po kurio laiko Katia supranta, kad ja buvo pasinaudota nešvariame verslo žaidime.

Be to, karjera po šių meilės ir nesusipratimo žaidimų, atrodo, žlugusi nepataisomai. Tačiau Katia nenuleidžia rankų, pasižada sau daugiau niekada nebūti žeminama ir sugalvoja, kaip atkeršyti skriaudikams, padaryti stulbinamą karjerą ir tapti geidžiamiausia šalyje Pelene…

Milijonų moterų istorija „Bjaurusis ančiukas” – nuo sausio 2 dienos 17.40 val. šiokiadieniais per TV3!

 

Antradienį 17:40


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

serialas tikrai nerealus :mda:

aisku tai kolumbietiskos Betes perdirbinys, taciau tai daugiau komedijinis variantas pati nuotaika labai sauni, ir siaip labai labai faina :mda:

 

jei kas norite pasiziureti istruku stai keletas nuorodu

 

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Leta,tai tu jau ziurejei si seriala?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano tėvai (abu) žiūri per rusus šitą serialą.. norėjau ten kada kažkokį filmą pažiūrėt..kai tas serialas ėjo...geriau būčiau nenorėjus :bredis: :wacko: .. kas turit laiko, tai žiūrėkit..


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mano tėvai (abu) žiūri per rusus šitą serialą.. norėjau ten kada kažkokį filmą pažiūrėt..kai tas serialas ėjo...geriau būčiau nenorėjus :wacko: :super: .. kas turit laiko, tai žiūrėkit..

reiks butinai pasiziureti manau bus fainiskas filmas :bredis:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maciau ta seriala per kazkuri rusijos kanala :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrėjau pirmą seriją. Neisivaizduoju aš tos aktorės gražios ir baigta...

:lol: Pagrindinė filmo daina man seniai patinka


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Žiūrėjau pirmą seriją. Neisivaizduoju aš tos aktorės gražios ir baigta...

:P Pagrindinė filmo daina man seniai patinka

O ir pamirsau visai :P :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir budama baisi sita aktore nera tokia baidykle kaip kolumbieciu variante kur rode ten tai jai ir kazkas su kalbos artikuliacija ne taip buvo :flowers: o sita pagrazes tik ne visur ir man jau tokia nuostabiai atrodanti bus siaip jai ilgi plaukai geriau tinka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sakiau kad butinai ziuresiu ,bet kaip gaila dar ne maciau to filmo ,visad per velai isijungiu tv,tikiuosi ryt pamatysiu :flowers:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasirodo,kad pagrindine heroja vaidinanti Nelly Uvarova,gime Mazeikiuose.Lietuvoje nuo kudikystes praleido 4 metus,o veliau su seima isvyko gyventi i Tbilisi,o kai sukako Nelly 14 metu,persikele i Maskva.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MAN TAI LABAI PATINKA TAS SERIALAS :lol:

NERA JAU JI TOKIA BJAURI :) :blush:

index_7632.jpg

lalbum_0310211409.p_0910084731_6745.jpg

lalbum_0310211409.p_2807200609_9921.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.