Pereiti prie turinio
kicule

Tavo mylimosios blakstienos turi but :

Tavo mylimosios blakstienos turi but :  

10 narių prabalsavo

  1. 1. Tavo mylimosios blakstienos turi but :

    • Ryškios,tankios,ilgos
      6
    • Vos padažytos tušu
      2
    • Visai be tušo
      2


Rekomenduojami pranešimai

Tavo mylimosios blakstienos turi but .... Kokios??? :P :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patinka ryskios, grazios blakstienos, maniskes tokios nera, todel as saikingai pasidazau.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man taip pat patinka ryskios,tankios, ir grazios blakstienos, pas mane jos tokios ir yra taciau vyrui patinka,kai pasidazau jas neryskiai-nezinau kodel :) :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man taip pat patinka tankios ,ilgos grazios blakstienos kadangi tokiu neturiu tai turiu jas ryskinti tusu kad nors truputi ryskesnes atrodytu :D


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi patinka tankios ryškios ilgos blakstienos, todėl kiek tik įmanoma jas tokias bandau padaryti dažydama tušu.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gražu, kai blakstienos ilgos, tankios ir ryškios... Bet pasigendu vyriškos nuomonės. Į tema atsakinėja tik merginos.

Savo blakstienomis esu patenkinta, bet mėgstu ir paryškinti.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai ir as atsakysiu. :lol: . MAn patinka ryskios blakstienos. Na maniske jas taip ir dazo. Man labai patinka. Aisku patinka kai ir nepasidazius buna. :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

priatsakinėjo moterys, kokios blakstienos turi būti mylimosios :brunette:

 

o man atrodo, kad blakstienos gali patikti vien okios ar kitokios, o mylimosios 9ar mylimojo) patinka tokios, kokios yra, viskas tinka :)


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip faina,kad bent vienas vyras atsake...nes is ties idomi vyru nuomone yra :brunette:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man priimtinas pirmas variantas. aisku pas mane taip nera, nes trumpos blaskstienos. bet padazytos su saiku buna

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas moteri blakstienos turi buti ryskios (bent man). Man patinka kai jos ryskios su saiku. Tada moteris atrodo taip patraukliai. vyrai istikruju i tai labai kreipia demesi (bent jau as).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paklausiau pas savo vyrą, tai jis išpūtė akis ir sako "niekad nepagalvojau žiūrėt į moters blakstienas, jau kas kas bet blakstienos giliai dzin man" tai va....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.