Pereiti prie turinio
kicule

Kada pasijautėte savam rate ????

Kada pasijautėte saviškė(saviškis)  

33 nariai prabalsavo

  1. 1. Kada pasijautėte saviškė(saviškis)

    • 1.Iškarto kai atėjau
      15
    • 2.Po poros mėnesių
      1
    • 3.Nesijaučiu iki i šiol
      8
    • 4. Kita
      9


Rekomenduojami pranešimai

ZINOT AS PASIJAUCIAU CIA IS KARTO UZSIREGISTRAVES. cIIA TAIP MALONEI PRIIMA NAUJUS ZMONES IR YPAC VYRUS JIEMS TIEK DEMESIO SKIRIAT. MAN TAI LABAI MALONU IR PATINKA SU VISAIS BENDRAUT :clap:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

net nezinau,ar jauciuosi sava?...nes man kol kas tai nerupi,man patinka pats forumas,daug idomiu temu,kai galima padiskutuot,o jeigu mane kas nors ignoruoja, tiesiog nekreipiu demesio,ne tam cia atejau,kad kam nors patikciau arba ne :bigsmile: Zmones naturaliai vieniems jaucia simpatija o kitiems antipatija...

 

O naujokus cia priima :pack2_thumbup[1]: ,ne taip kaip kai kuriuose kituose forumuose :swoon2[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
net nezinau,ar jauciuosi sava?...nes man kol kas tai nerupi,man patinka pats forumas,daug idomiu temu,kai galima padiskutuot,o jeigu mane kas nors ignoruoja, tiesiog nekreipiu demesio,ne tam cia atejau,kad kam nors patikciau arba ne :) Zmones naturaliai vieniems jaucia simpatija o kitiems antipatija...

 

O naujokus cia priima  :pack2_thumbup[1]: ,ne taip kaip kai kuriuose kituose forumuose :swoon2[1]:

man irgi del to ir patiko kad labai maloniai naujokus piima. ir nesijaueia a?eidinejimo jeigu tavo nuomone nesutampa su kito. papraseiausiai galima vienoje temoje pasibarti o kitoje jau buti geraiusiais darugais. kituose forumuose kur man teko pabuvoti jeigu susibari jau visam laikui lieki laiudies prie?as. ot tas man ir nepatinka. juk kartais tyeia norisi prie?tarauti ir sakyti viska atvirk?eiai. (a? ve?ys) :laugh: :laugh: :laugh:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man eia labai patinka.Turiu tiesiog priklausomyb? nuo xforumo :laugh: Jei nebuto xforumo, namie daugiau darbo padaryeiau... :)

Ankseiau ?iame forume buvo tokia Liepa.

Senbuviai gal prisimena. Eia mes su ja labai gra?iai bendravom. O Supermamoj mudvi tapom vos ne prie?em :doh Ji pastoviai prie man?s kabinejasi, nesamones ra?o, kad tik a?eisto...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As dar kartais tik paskaitineju,bet,manau,tai priklauso tik nuo mano nuotaikos.O cia man patinka dar del to,kad neleidziama isiliepsnoti gincams ir pykciams.Jei kas ,tai kicule tuoj paskelbia :close_tema[1]: .Man jau taip buvo 1 karta :geda .As nepiktybiskai...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tiesa, sakant dar nesijauciu kad buciau  isiliejusi  i jusu kompanija :susigedes

o as jau galiu pasakyt kad jau jauciuosi sava :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O cia man patinka dar del to,kad neleidziama isiliepsnoti gincams ir pykciams.Jei kas ,tai kicule tuoj paskelbia :hm: .Man jau taip buvo 1 karta :geda: .As nepiktybiskai...

Man irgi patinka, kad čia besipykstantys apraminami , o kas del ginčų, tai kartais galbūt kai kas mėgta tiesiog paerzint kitus ir tiek, jeigu tai supranti, tai ir pykčio nelieka...

 

o as jau galiu pasakyt kad jau jauciuosi sava  :grin:

tai labai smagu :clap2:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
o as jau galiu pasakyt kad jau jauciuosi sava  :rolleyes:

Labai malonu Bambyna :clap:

Labai malonu del jusu visu :wub

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, Kicule, tu kalta, kad a? tiek laiko praleid?iu xforume !!!


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Tai va, Kicule, tu kalta, kad a? tiek laiko praleid?iu xforume !!!

Na... va....

GEISTE as gi is visos sirdies :wub

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oficialiai noriu prane?t, kad ?iandiena a? pasijutau eia sava?.aeiu jums u? tokia ?iluma...


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Oficialiai noriu prane?t, kad ?iandiena a? pasijutau eia sava?.aeiu jums u? tokia ?iluma...

Deimante, labai malonu :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.