Pereiti prie turinio
infectedin

Padėkit man sugalvot forumo adresa...

Rekomenduojami pranešimai

Tai vat gal galit duot kokių idėju dėl forumo adreso. Foruma planuoju kurti apie viska po biski... Tai niekaip nesugalvoju koki nors nebloga adresiuka su .com arba .net galune

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei forumas ne bus grinai tematinis,pavadinimą gali sugalvot panašu (kaip ir savo saito).

Mano patarimas: man atrodo visgi daryt geriau tematini forumą, apie viską... labai jau daug, vien dėl to labai sunku pritraukti lankytoju :hm:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Bliamba taip ir neturėjau laiko sugalvot adresiukui,o pigumėlio akcija jau baigės... :geda:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

na jei negalejai sugalvot pavadinimo tai tada ka jau kalbet a[ie foruma,ten turbut irgi butum ilgai galvojes :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Va va čia reikia daug pastangu ir fantazijos, Iš lempos sugalvoti forumą, tik dėl to, kad akcija neapsimoka

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.