Pereiti prie turinio
odriva

Mados reidas

Rekomenduojami pranešimai

laida,gal ir nebloga,bet ,kad jau tas vedėjas erzina ,ypač ,kai gatvėse prie žmonių kabinėjas. :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesamone, tas laidos vedejas viska gadina ir saiposi is zmoniu, seip kiekvienas zmogus turi savo stiliu ir nieks neturi teise kritikuot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad tas vedejas ne tik erzina, kvailai kabinejasi, bet dar nieko apie pacia mada neismano... maciau laida apie pedkelnes (cia karta buvau geros nuotaikos, tai paziurejau ilgiau), tai nei pardaveja, nei jis pats nieko apie jas negalejo pasakyti... tik gale sumurmejo, kad nesimaukit juodu pedkelniu, nes nuobodu ir tiek... na zodziu nesuprantu kaip jo laidas vis dar rodo :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gera laida :)

Aisku kartais pasikabineja tikrai be reikalo, na bet kartais labai jau teisingai savo nuomone issako :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negaliu as ziureti i ta Petruskeviciu, nezinau is kur ta antipatija, bet nepatinka jis man vos tu ka, daug mieliau pasiziuriu per BTV "Stilinga" daug idomiau.


Dovanėlėcompliment.gif

cec9e6c82f5c.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man normaliai, kai pataikau ant laidos pažiuriu iki galo <_>


Dovanėlėflow14.gif

 

image-26137.gif

 

line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maciau kelis kartus ir nesuprantu vieno- kaip televizija i eteri isileidzia tokius neismanelius.? zmones,kurie visiskai neismano nieko apie mada. ir kokia jis turi teise kabinetis prie zmoniu- zeminti juos savo komentarais......


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...nepatinka, kaip jis kabinasi prie žmonių gatvėje, jo replikos....Arba turi gerą užnugarį , arba dar gerai ant ko nors neužsirovė....Šmaikštumas ir gali būti stilyngas, jei jau esi stilistas, tai bent eteryje, prilaikyk savo sarkazmą. Grubiai sakant, jei esi štangos kilnotojas, tai baleto nešoksi, juk ne kiekvienas, sugeba rengtis stilingai...

Nemyliu aš jo....5c80fd8e2fd164b3eb3c1b5b71fa9996.gif :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
maciau kelis kartus ir nesuprantu vieno- kaip televizija i eteri isileidzia tokius neismanelius.? zmones,kurie visiskai neismano nieko apie mada. ir kokia jis turi teise kabinetis prie zmoniu- zeminti juos savo komentarais......

tokios laidos tik dar daugiau pritraukia zmoniu, pakaelia tv reitingus :)

 

pati neziuriu sios laidos...


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paziuriu ir as, nes idomu ka naujo pasakys :) tik nepatinka man vedejas, kazkoks nepraustaburnis su gejo akcentu :victory:


line_vaikai1-669933.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_vaik3-slank.gif_time_1111010400_time2_1214946000_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepatinka man jisai, ypač dėl kabinėjimosi, ne kiekvienas gali suprasti madą ir būti madingu, bet dėl to tikrai nereikia šaipytis


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
laida,gal ir nebloga,bet ,kad jau tas vedėjas erzina ,ypač ,kai gatvėse prie žmonių kabinėjas. :wacko:

Visiškai sutinku. Pažiūriu retsykiais, bet nesuprantu to kabinėjimosi. Juo labiau kad ir pats kartais atrodo visai nestilingas. Apie kalbos manierą jau nėra ko kalbėt


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.