Pereiti prie turinio
kicule

Bevielė tinklo stotelė

Rekomenduojami pranešimai

Angelika, labai priklauso, kokiam tikslui tau jos reikia..Pagrindiniai aspektai perkant, yra technine informacija ir kaina..Labai svarbu, kad turetu ugniasiene ir veiktu pagal 802.11g ir 802.11b parametrus (manes neklausk, ka jie reiskia, nes as ten nesuprantu tu IT nesamoniu ;) :flower: )..Greitu laiku turi buti daromi naujo parametro routeriai (su n raidele), kurie dar geresni, bet tada jau reiks ir savo kompiuteriuose turetu naujausias technologijas..Jeigu suprantat angliskai, galite pasiskaityti siame puslapyje esancius ivairius routerius..Kiek zinau, geriausi gamintojai yra Linksys (bent jau mes toki turim), NetGear ir D-Link ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pagaliau ir aš naudojuosi šiuo geru daikčiuku, interneto greitis arba visai nepasikeitė arba pasikeitė minimaliai, kurio aš nepastebiu :flower:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na pagaliau ir aš naudojuosi šiuo geru daikčiuku, interneto greitis arba visai nepasikeitė arba pasikeitė minimaliai, kurio aš nepastebiu :flower:

 

Indrute, o kieno gamybos pirkai ir kiek kainavo :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indrute, o kieno gamybos pirkai ir kiek kainavo :flower:

 

Pirkom D-Link ir sumokėjom 159lt.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pirkom D-Link ir sumokėjom 159lt.

nu ir kaip?geras daiktas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nu ir kaip?geras daiktas?

 

Aha labai geras daiktas, tik kad internetas sulėtėjo, nes ir taip nepasakyčiau kad greitas buvo.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš kažkaip ir nelabai pastebėjau kad sulėtėjo, galima sakyt visai nejaučiu skirtumo su stotele ir be :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o aš kažkaip ir nelabai pastebėjau kad sulėtėjo, galima sakyt visai nejaučiu skirtumo su stotele ir be :mirksiukas:

 

Pas mane tai ištikruju žiauriai jaučiasi kad sulėtėjo :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.