Pereiti prie turinio
TeaMan

Kokius Kvepalus (Tualetinį vandenį) naudojate?

Rekomenduojami pranešimai

Kokius Kvepalus (Tualetini vandeny) nauduojate?Ir kodel?

 

Ash asmenishkai nauduoju: "GUCCI RUSH", ish visu turetu ir ziuretu labiausiai patiko ir pasidariau shito kvapo fanatas.

Dar turiu: "CHANEL ALLURE", gavau dovanu, sake tipo klasika, bet jie man shiek tiek per ashtrus, ar tai aitrus.

:wink:

Redagavo nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip pat naudojau gucci ruch, labai patinka Naomi Cambel, Gabriela Sabatini. Dabar naudoju avono WINK


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Naudoju kvepalus is Avon :)

Pink Sade, Celebre, patinka taip pat Wink ir Women :)

Istesu noreciau geriasniu kvepalu ( patinka Hugo boss, bet ne visai pagal kisene :geda :closedeyes: )Nebent kas padovanotu :schmoll:900_hugo_woman.jpg Taip pat ir vyriski Hugo labai patinka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Naudoju kvepalus is Avon :schmoll:

Pink Sade, Celebre, patinka taip pat Wink ir Women :)

Istesu  noreciau geriasniu  kvepalu ( patinka Hugo boss, bet ne visai pagal kisene  :geda  )Nebent kas padovanotu :closedeyes:900_hugo_woman.jpg Taip pat ir vyriski Hugo labai patinka :)

 

 

KICULE, kada tavo gimtadienis? Mes eia forume suorganizuosim tau to kvepaliuko :wink:

 

O mani?kis ir kvepinasi hugo boss :geda


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi pamir?au apie save para?yt :doh . Na pradedu vardint: mylimiausi yra Chanel Chance. Toliau kiti bet nemegstamiausi, o tik ?iaip kasdien kvepintis:Chanel Allure, Davidoff Cool Water, Dior Addict(ma?uta buteliuka), Avon Treselle ir Avon Blue...Na viska i?vardinau :closedeyes:

 

Ai pamir?au para?yt, mani?kis sake i?metys puse buteliuko, nes tarp mano kvepalu neranda savo :geda . O pats ne ka ma?iau turi, bent keturi buteliukai...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as vienu megstamiausiu savo kvepalu neturiu, buvau pasinesus ant gucci rush (vasara), dabar noreciau max mara, nerealiai geras kvapas :pack2_thumbup[1]: , bet , kad neiperku :geda gal nusisypsos laime :closedeyes: siuo metu kvepinuos su Celebre in Ice is avon.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo savo brangiausio gavau dovanu Naomi Campbell Naomagic, tai su sitais ir kvepinuosi, o kvapas man tai tikrai neblogas :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?iuo metu - Antonio Banderas Spirit :grin:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
KICULE, kada tavo gimtadienis? Mes eia forume suorganizuosim tau to kvepaliuko 

 

O mani?kis ir kvepinasi hugo boss 

Oi kaip malonu :grin: Juokauju :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar kvepinuosi Gabrielos Sabatini Elegance.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai hugo deep red, paskui hugo boss...isvis hugo visa serija man patinka kvapai...vyriokas irgi is tu paciu seriju...

patinka gaivus ir neperastrus kvapai...nemegstu saldziu kvepalu...visos naomes ir rush'ai man nelebai...ne mano kvapas...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Useri,pasirodo viena kitai tikrai nesmirdesim


s010.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.