Pereiti prie turinio
kicule

Ar jautiesi saugiai savo mieste?

Ar jautiesi saugiai savo mieste?  

19 narių prabalsavo

  1. 1. ???

    • Taip
      5
    • Ne
      1
    • Vakarais man bet kur nesaugu
      13
    • Kita...
      0


Rekomenduojami pranešimai

zinok kaip ne keista, bet kai buvau anglijoje man visai nebaisu buvo vakare eiti i lauka :hm: as tik dabar apie tai pagalvojau.

man baisu del to kad slankioja visoks jaunimas-ir dar budama lietuvoje suzinjau kad anglijoje ir butent netoli musu rajono zudo merginas..... :geda::geda::geda: zinoma pagavo ta beproti,bet man vistiek baisu ir nesaugu.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man baisu del to kad slankioja visoks jaunimas-ir dar budama lietuvoje suzinjau kad anglijoje ir butent netoli musu rajono zudo merginas..... :geda::geda::geda: zinoma pagavo ta beproti,bet man vistiek baisu ir nesaugu.

gal kalbi apie ta maniaka, kur per televizoriu rode? jei neklystu kazkur netoli Istvicio ar ne? oksana o kur jus dabar gyvenate, kokiame mieste?


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
gal kalbi apie ta maniaka, kur per televizoriu rode? jei neklystu kazkur netoli Istvicio ar ne? oksana o kur jus dabar gyvenate, kokiame mieste?

taip rode per televizoriu. bet nezinau ar ta pati... siaip gyvename peterborough mieste. orton brimbles rajone.labai geras ir ramus rajonas,bet kai atsirado manjakas,tais siaubelis dabar.....visada duris rakinu ir parukyti einu i gardeno puse...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
taip rode per televizoriu. bet nezinau ar ta pati... siaip gyvename peterborough mieste. orton brimbles rajone.labai geras ir ramus rajonas,bet kai atsirado manjakas,tais siaubelis dabar.....visada duris rakinu ir parukyti einu i gardeno puse...

isivaizduoju, as turbut tada taip pat nekisciau nosies i kiema vakare....


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tokiu atveju galima daug baimiu isivaryti sau i galvele :mirksiukas:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na tokiu atveju galima daug baimiu isivaryti sau i galvele :P

kokiu baimiu?nelabai supratau???? :mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakarais, manau visur nėra saugu, bet aš tikrai nebijau vakarais vaikščiot po miestuką.. tiesiog dar nesu išgązdinta ir tiek... o visur visko atsitinka...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kokiu baimiu?nelabai supratau???? :tongu:

na kai prisiklausai kas kam atsitiko tai tada ir pradedi galvoti kad tik man taip neatsitiktu ir tada jau pradedi masiskai bijoti visko :D


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na kai prisiklausai kas kam atsitiko tai tada ir pradedi galvoti kad tik man taip neatsitiktu ir tada jau pradedi masiskai bijoti visko :geda:

as visada bijojau tamsos. o kai suzinojau kad zudomos merginos salia namu beeveik,tai siurpas ima...o tau butu nebaisu? :geda:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tokiu atveju butu, siap anksciau as bijodavau ir tamsos ir buti viena ar namie o ypac nakti bet su metais tai dingo :rolleyes:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tokiu atveju butu, siap anksciau as bijodavau ir tamsos ir buti viena ar namie o ypac nakti bet su metais tai dingo :hm:

O VAT PAS MANE NEDIGO TAS-IR DABAR BIJAU VIENA BUTI NAMIE, O JEIGU DAR TAMSU,TAI :geda::geda: :lol: :mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vokietijoj vakarais problemu nebuna... arba lb lb retai... o kai bunu lt tai biski yra toks nesaugumo jausmas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.