Pereiti prie turinio
Snapė

Dešrelės su sūriu

Rekomenduojami pranešimai

Ar perkate tokias dešreles?

Aš dar nesu pirkus, bet visos draugės labai giria :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perku,mano dukrai labai patinka.Bet yra kelios rūšys ir man ne visos skanios.Dar perku su sūriu tokią pizzos - dešrą,kaip daktariška su daug sūrio.Va ši tai man patinka ir šalta ir karštiems sumuštiniams tinka ir greitpicei pasidaryti. :this::hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Perku,mano dukrai labai patinka.Bet yra kelios rūšys ir man ne visos skanios.Dar perku su sūriu tokią pizzos - dešrą,kaip daktariška su daug sūrio.Va ši tai man patinka ir šalta ir karštiems sumuštiniams tinka ir greitpicei pasidaryti. :this::hm:

 

O kokios firmos? :D Labai norėčiau paragauti tik bijau apsirikti, bet jau labai visi jas giria.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as taip pat perku, bet firmos dabar tikrai neatsiminsiu.

Kai kurios buna :hm: fuj, kazkokia kvapa ir skoni turi :this: (nepamenu firmos).


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir aš nežinau kokios firmos :super: .Turguje pirkau lietuviškas kažkokias,tai buvo skanios :super: ;) .Žinau yra lenkiškos plonos- man nieko,o tokios storesnės,kaip sardelės man nepatiko,o mano dukrai atvirkščiai.Kad mat čia skonio dalykas :super: :) .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dažnai perku ir su sūriu ir su paprika.Man tai labai skanu virtos arba dešrainiai su jomis :rolleyes::nestuke::hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mama pirkdavo bet neikas ju nevalgydavo , tai ir nebeperkam :mda:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perku,labai skanios,bet nevisos,kartais tas sūris būna kaip sustinge riebalai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vyras karta nupirko,bet daugiau nekilo noro jas valgyti,gal tai priklauso nuo firmos,bet tos kurias pirkome tikrai nesuzavejo :rolleyes: visas teko suniuj suserti,bet jai tai labai patiko :D


270987.gif

 

270989.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perku ir labai skanios, (aišku nevisos) aš perku Kauno mėsinės tokias plonytes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.