Pereiti prie turinio
fainuolis

Kas labiau ištvirkę

Rekomenduojami pranešimai

visada yra isimciu...

Nors man dar neteko sutikti jau labai istvirkusios moters ar merginos. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano manymu, kad moterys yra daug daugiau i?tvirkusios negu vyrai. Ar ne taip paneles? :sv[1]:

 

Moterys tai gal ir labiau i?tvirk?, bet kadangi mes paneles net palengvejo, kad nesame i?tvirk? :mirksiukas:

bet vyrai manu irgi ne angeliukai. be to jeigu moterys nebuto tokios i?tvirkusios adomu ka veikto vyrai :susigedes

Na labiausiai ishtvirkes tai esu ash.  :wink:

O shiaip cia kas kaip supranta ir sugeba ishtvirkauti.

:mirksiukas:

 

man irgi taip vaidenais kad tu. nes literaturoje ra?o kad moterys turi buti tik truputela i?tvirkusios. :geda

Vyras savo istvirkima isreiskia zodziais, o moterys istvirkima laiko savo svajonese ir neleidzia prasiskverbti i isore, nes jom tas atrodo nepadoru.............

gal ir tiesa juk nebutina vie?inti visas savo svajones :susigedes


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Moterys tai gal ir labiau i?tvirk?,  bet kadangi mes paneles  net palengvejo, kad nesame i?tvirk?  :bigsmile:

bet vyrai manu irgi ne angeliukai. be to jeigu moterys nebuto tokios i?tvirkusios adomu ka veikto vyrai  :susigedes

man irgi taip vaidenais kad tu.    nes literaturoje ra?o kad moterys turi buti tik truputela i?tvirkusios.  :geda

 

gal ir tiesa juk nebutina vie?inti visas savo svajones  :susigedes

bet juk, kai daugiau zinai apie svajones, tai gali jas ispildyti..... ir ne tik!

:susigedes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mintimis i?tvirk?, manyeiau, visi vienodai... :geda


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau, kad merginos daug didesnes istvirkeles, tik kai kurios bijo tai parodyti :bee


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jap.pritariu .merginos kaikurios tikrai labai dideles istvirkeles :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Be i?tvirkusio motero nebuto i?tvirkusio vyro.O be i?tvirkusio vyro nebuto i?tvirkusio motero :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:clap: vyrai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbut kad moterytes. :grin:

 

Vyras nori sekso ir jam to uztenka, o moteris nori nepaprasto, su navarotais ir kitaip kazkaip.

Turbut taip ir gimsta istvirkavimas.

 

Aisku, jei imti homoseksualus - tai nepriklausomai ar tai gejai, ar lesbietes - stai istvirkavimo virsune. :swoon2[1]:


Yra riba ?od?iams, ta?iau n?ra ribos jausmams ir ?irdies talpumui.

 

meter-ru27044.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Turbut kad moterytes. :grin:

 

Vyras nori sekso ir jam to uztenka, o moteris nori nepaprasto, su navarotais ir kitaip kazkaip.

Turbut taip ir gimsta istvirkavimas.

 

 

Yra visuokiu moteru ir visuokiu vyru :grin: Kas patinka vienam, nereiskia kad tai turi patikti ir kitam :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Istvirkimas-labai individualus dalykas, priklausantis nuo vidiniu nusistatymu.Kas tau istvirkimas, man gal -norma, arba atvirksciai...

 

super pasakyta-butent tap ir as manau :pack2_thumbup[1]:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? manau, kad tiek vyras, tiek moteris turi buti nors ?iek tiek i?tvirk?, nes ka gali ?inoti kur tavo antroji puse ir su kuo, negavusi i?tvirkusio sexso, gali i?tvirkauti. Manau, kad pokalbiai apie sexsa ir svajones, kad ir kokie ar kokios bebuto, butini tarpusavy. Tuomet gal ir visos svajones prades po truputi pildytis. Ar a? neteisi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.